Niezbędnym atrybutem wakacji na plaży jest strój kąpielowy. Od właściwego modelu zależy, jak skutecznie będziesz wyglądać. W 2016 roku projektanci zaprezentowali w swoich kolekcjach przeróżne piękne stroje kąpielowe.

Modne stroje kąpielowe 2016

Stroje kąpielowe z serii 2016 są prezentowane w następujących modelach:

  1. Monokini to opcja łącząca zamknięte i otwarte elementy. Gorset i majtki w nich mogą być różnorodne. Figi są prezentowane od najbardziej otwartych strun do zamkniętych szortów. Biustonosze będą podkreślać rozmiar biustu lub pomagają go zwiększyć. Produkty uzupełniają różnorodne elementy dekoracyjne: sznurowanie, koronkowe wykończenia, sznurki po bokach, siatka, metalowe kółka. Stroje kąpielowe mogą mieć głęboki dekolt i dekolty.
  2. Mieszane stroje kąpielowe z gangu "gorset". Jego cięcie pozwala na stworzenie dodatkowej objętości w klatce piersiowej. Plecy i ramiona są otwarte, co daje obraz seksapilu.
  3. Strój kąpielowy w stroju z stanikem kantarskim . Mają kubki z efektem push-up lub kinkiet i pojedynczy pasek na ramię, który nosi na szyi.

Kolorystyka strojów kąpielowych 2016 jest niezwykle różnorodna. Ulubieniec sezonu jest uważany za niebieski we wszystkich odcieniach, popularny jest także zakres pastelowy. Wydruki są rozszerzone na motywy morskie, geometryczne, zwierzęce i kwiatowe. Klasyczną opcją, która ukryje wady postaci, jest czarny akordowy kostium kąpielowy.

Szczególnie godny uwagi strój kąpielowy z aksamitu. Nie mogą lepiej pasować do kobiet, które mają dodatkowe kilogramy. Produkty pozwolą Ci na korektę sylwetki i wyglądają atrakcyjnie na plaży bez względu na wszystko.

stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 1stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 2stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 3
stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 4stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 5stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 6
stroje kąpielowe do wyrobu strojów 2016 7stroje kąpielowe do wyrobu strojów 2016 8stroje kąpielowe jednoczęściowe 2016 9