Lato jest tuż za rogiem, co oznacza, że ​​wiele dziewczyn już myśli o aktualizacji garderoby plażowej. W tym roku wybór strojów kąpielowych jest po prostu ogromny - odważne bikini, eleganckie zintegrowane modele, oryginalne czołgi. W tym artykule porozmawiamy o kolekcji strojów kąpielowych Amarea 2014.

Włoski strój kąpielowy Amarea 2014

Największą grupą strojów Amarea na lato 2014 roku jest oczywiście bikini.

W letniej kolekcji 2014 roku prezentowane są wszystkie najbardziej aktualne trendy: kwiatowy nadruk i jasne odcienie, motywy graficzne i wzory, które naśladują skóry zwierząt, kolor gradientu, oryginalne wykończenie (koronki, sznurowanie, wstążki).

Wybierając strój kąpielowy, należy wziąć pod uwagę cechy swojej postaci. Zastanów się, co chciałbyś ukryć, a co przeciwne - podkreśl.

Na przykład małą klatkę piersiową można łatwo wizualnie zwiększyć za pomocą strojów kąpielowych z biustonoszami push-up. Dekolt w kształcie litery V również przyczynia się do uwydatnienia uwagi na klatce piersiowej. W przypadku nieproporcjonalnie dużych piersi zrobią to modele z gorsetem w ciemnych kolorach, z szerokimi regulowanymi ramiączkami i "kościami".

Modne stroje kąpielowe-bando mogą sobie pozwolić tylko na dziewczynki z małym lub średnim biustem. Powodem tego jest nie tyle percepcja wzrokowa, co powszechna praktyczność - nawet najlepsza top bando nie jest w stanie zapewnić wystarczającego wsparcia dla dużej piersi.

Kostiumy kąpielowe Amarei

W kolekcji Amarea są również osobne stroje kąpielowe i połączone. W zależności od stopnia otwartości modelu strój kąpielowy można wybrać dla dowolnego typu figury. Na przykład stroje kąpielowe z kontrastowymi ciemnymi wstawkami po każdej stronie mogą być używane jako pełne dziewczyny. W ten sposób uzyskuje się efekt najprostszej wizualnej iluzji - sylwetka wydaje się węższa, a wystające boki stają się mniej zauważalne. Jeśli chcesz, wręcz przeciwnie, wydaje się nieco bardziej pełny, wybierz opcję przeciwną - strój kąpielowy o stonowanym lub pastelowym odcieniu z jasnymi wstawkami po bokach. Aby wydać się większy, pomożesz również strój kąpielowy o poziomym wzorze (szczególnie szerokie paski).

Jeśli jesteś całkowicie zadowolony ze swojej figury i chcesz podkreślić jej piękno - zatrzymaj się na połączonym kostiumie kąpielowym, w którym górna i dolna część są połączone wąskim paskiem tkaniny. Kobiety z idealną formą są również odpowiednie strój kąpielowy z wycięciami po bokach.

Dziewczyny z małym strojem kąpielowym w klatce piersiowej z gęstym kubkiem, unosząc klatkę piersiową.

Szalejące młode damy powinny zwracać uwagę na modelki z szerokimi paskami - dzięki temu będziesz w stanie uniknąć dyskomfortu podczas uderzania lub pocierania pasów stanika. Dodatkowo szerokie ramiączka pomagają wizualnie zwężać ramiona i sprawiają, że figura jest bardziej kobieca. Strój kąpielowy z asymetrycznym topem będzie również dobrym wyborem na bufiastą klatkę piersiową.

Włoskie stroje kąpielowe-tankini Amarea

Stroje kąpielowe-tankini Amarea jak ci, którzy nie lubią, nie chcą lub nie boją się pleców i brzucha. Te stroje kąpielowe wyglądają jak zestaw majtek (szorty) i T-shirty. W tym przypadku koszula może być dopasowana lub luźna. Bardzo popularne są takie modele kobiet w ciąży i kobiet z nadwagą w okolicach talii.

Pamiętaj, że tankini może wizualnie zmniejszyć długość nóg, więc dziewczyny o bardzo małej wysokości nie zawsze pasują. Jeśli naprawdę chcesz się popisać w tym stroju kąpielowym - nosić go jako sukienkę do baru przy basenie, łącząc się z butami na pięcie lub klinem, kapeluszem i naszyjnikiem o odpowiednim kształcie i kolorze. Obcas doda kilka centymetrów długości do twoich nóg, kompensując w ten sposób efekt wizualny kostiumu kąpielowego.

Jeszcze kilka przykładów włoskich strojów kąpielowych Amarea, które można zobaczyć w naszej galerii.

Stroje kąpielowe Amarea 2014 1Stroje kąpielowe Amarea 2014 2Stroje kąpielowe Amarea 2014 3
Stroje kąpielowe Amarea 2014 4Stroje kąpielowe Amarea 2014 5Stroje kąpielowe Amarea 2014 6
Stroje kąpielowe Amarea 2014 7Stroje kąpielowe Amarea 2014 8Stroje kąpielowe Amarea 2014 9