Joseph Altuzarra to amerykański projektant pochodzenia francuskiego. Urodził się w Paryżu w 1984 roku. Przyszły projektant kształcił się w Swarthmore College, studiując historię sztuki, architektury i mody. Po ukończeniu studiów Joseph został stażystą w pracowni Marca Jacobsa. W 2006 roku Riccardo Tishi zatrudnił go jako asystenta do stworzenia nowej kolekcji Givench. Następnie w Nowym Jorku projektant założył własną markę.

Altuzarra - kolekcja z 2013 roku

Tworząc nową kolekcję, projektant czerpał inspirację z indiańskiego safari. Fantastyczne połączenie etnicznych ornamentów i tkanin zadziwia i podziwia.

Przyjrzyj się bliżej wąskim, prostym spodniom z jedwabnego ikata lub tweedowej spódnicy, ozdobionej dużymi koralikami i wielobarwnymi iskrami. Pokazano także krótkie kurtki, kurtki z baskijkami i trencz w ciemnoniebieskim pasie.

W kolekcji dostępne są kolory takie jak brązowy, beżowy, musztardowy, niebieski, biały i czarny. I, oczywiście, kolorowe abstrakcyjne odbitki, przypominające wzory indyjskie.

Luksusowa sukienka od Altuzarra

Młody projektant nazywa się "księciem ciasnych ubrań", ale w tym sezonie postanowił zaprezentować nową sylwetkę - bogatą sukienkę z długimi rękawami. Według samego projektanta chciał stworzyć kobiecy i zwiewny wizerunek.

Ogólnie rzecz biorąc, styl marki Altuzarra różni się seksualnością i sztywnością. Projektant bardzo często tworzy trapezoidalną sylwetkę, używając gorsetowych elementów.

Praktycznie wszystkie sukienki z nowej kolekcji są ozdobione stylowymi paskami. A urocze indyjskie motywy wyrażane są za pomocą wzorów, haftu i draperii.

Joseph Altuzarra jest uważany za nowicjusza w branży mody, ale jest już znany z osobistej wizji rewolucji modowej.

Wiele gwiazd Hollywood preferuje swoje ubrania - Leighton Meester, Jennifer Aniston, Angelina Jolie i inni.