Marka Opening Ceremony jest dość młoda, ale już zdobyła szaloną popularność w swojej ojczyźnie, w USA, a także wśród fashionistek i modów krajów europejskich. Produkty wytwarzane pod tą marką są naprawdę niezwykłe, oryginalne, a nawet nieco egzotyczne.

Historia marki

Ceremonia Otwarcia imienia stała się znana mieszkańcom Nowego Jorku po otwarciu magazynu o tym samym tytule. Najpierw sprzedał produkty marek Ache i Topshop, a następnie modele kilkudziesięciu innych marek. Ze względu na dogodną lokalizację i optymalną politykę cenową sklep szybko stał się jednym z najpopularniejszych w Ameryce.

Nieco później jego twórcy Carol Lim i Umberto Leon uruchomili własną linię odzieży o tej samej nazwie, w której zaprezentowano jedynie podstawowe artykuły garderoby dla kobiet i mężczyzn. Stopniowo coraz więcej znanych projektantów i projektantów mody zaczęło współpracować z marką Opening Ceremony, dzięki czemu kolekcje marki były stale uzupełniane i pojawiały się w nich bardziej złożone modele.

Ceremonia otwarcia ubrań i butów

Wszystkie modele marki Opening Ceremony łączą stylowe wykonanie i niesamowitą praktyczność. Lwia część kolekcji tej marki jest zajęta przez zestawy podróżne, które pozwalają swoim właścicielom czuć się komfortowo nawet podczas długich podróży, a jednocześnie wyglądają oszałamiająco.

W tym samym czasie suknie wieczorowe są również obecne w ceremonii otwarcia, a także garnitury biznesowe . Wszystkie rodzaje odzieży i obuwia tej marki mają wystarczająco duży asortyment rozmiarów i niezwykle wysoką jakość, dzięki czemu zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Od 2011 roku produkty tej marki stały się niezwykle popularne wśród młodych ludzi, którzy spędzają większość czasu na portalach społecznościowych. Chłopcy i dziewczęta przynieśli kultowi niektóre modele Ceremonii Otwarcia, w tym modne slip-on sneakersy z tygrysami, przytulne bluzy i oryginalne czapki.

ceremonia otwarcia1ceremonia otwarcia2ceremonia otwarcia3
ceremonia otwarcia4opening5ceremonia otwarcia6
ceremonia otwarcia7ceremonia otwarcia8ceremonia otwarcia9