Ostry i płonący styl młodzieżowy w pełni ujawnia włoską markę Patrizia Pepe. Ubrania tej marki to zawsze inny modny, delikatny styl, detale i ciekawe materiały.

Historia sukcesu

Patricia Bambi i Claudio Orrey, właściciele firmy tekstylnej, nie wiedzieli, jak popularna stałaby się ich firma, którą założyli w 1993 roku. Pierwsze kolekcje Patrizia Pepe były całkowicie kobiece. Patricia projektowała ubrania, wybrane materiały i elementy wykończeniowe. Ze względu na rosnącą popularność marki, w 2005 r. Patrizia Pepe rozpoczęła produkcję odzieży męskiej.

Patricia Bambi udaje się łączyć pozornie niekompatybilne style. Udane kombinacje pret-a-porte i fast fashion, ciągłe nowe pomysły i, w rezultacie, uznanie na światowych wybiegach. Bambi stale monitoruje, czy ubrania odpowiadają najnowszym trendom w modzie, ale jednocześnie są wygodne i praktyczne.

Nowa kolekcja

W nowej kolekcji Patrizia Pepe zobaczymy rozciągnięte koszulki z jaskrawymi nadrukami, które idealnie komponują się z legginsami, dopasowanymi spodniami lub dżinsami i stylowymi botkami z masywną piętą. Drukowane spodnie i kurtki zajmują osobne miejsce w kolekcji. Również w kolekcji Patrizia Pepe 2013 jest wiele skórzanych kurtek i skórzanych kurtek. Wielobarwne kurtki zdobione nitami i cyrkoniami. Buty z klinami, obcasami lub butami - wybierasz. Buty, takie jak torby i sprzęgła, ozdobione kamieniami i cyrkoniami, a także ozdobnymi nitkami i frędzlami.

W tym sezonie prezentuje się wiele sukienek Patrizia Pepe - to sukienki w kwieciste wzory i wygodne wąskie dopasowane mini sukienki w pastelowym kolorze, gładkie lub haftowane cekinami. Idealnie komponują się z butami na obcasach iz butami w stylu kowbojskim, jak zawsze w 2013 roku "pieprzowa" Patrizia Pepe zadowoli swoich fanów nowym, stylowym wyglądem.

Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 1Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 2Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 3
Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 4Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 5Patrizia Pepe wiosna-lato 2013 6
Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 7Patrizia Pepe wiosna-lato 2013 8Patrizia Pepe Wiosna-Lato 2013 9