W asortymencie damskich sklepów z bielizną i dodatkami można znaleźć modele najbardziej zróżnicowanych producentów. Chociaż produkty niektórych marek są bardzo przystępne, nie oznacza to, że ten produkt jest niskiej jakości.

W szczególności pod tym opisem podchodzi ukraiński producent Anabel Arto. W ciągu zaledwie kilku lat istnienia na rynku bielizna i stroje kąpielowe tej marki zdobyły zasłużoną popularność wśród dziewcząt i kobiet w różnym wieku ze względu na doskonałą jakość i stosunkowo niedrogie koszty.

Opis marki Anabel Arto

Znak towarowy został założony przez małżeństwo z Ukrainy Andreja i Anastasię Dulin iw krótkim czasie udało się osiągnąć niebywały sukces. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej obserwowanej dziś na Ukrainie, młodzi ludzie stale poszerzają asortyment marek, biorąc udział w dużych wystawach w Moskwie i Paryżu, otwierając nowe sklepy, magazyny i biura i rozwijając się pod każdym względem.

Zakres marki

Głównym celem firmy Anabel Arto jest wydawanie damskiej bielizny szerokiej gamy modeli, z których każda wyróżnia się wykwintnym i niezwykle eleganckim wzornictwem. Majtki, staniki, body i zestawy tego producenta pozwalają każdej pięknej damie pokazać jej naturalną zmysłowość i walczyć z nią na miejscu.

Większość modeli pomaga również dziewczętom i kobietom w nieznacznym dostosowaniu ich sylwetki. Tak więc w asortymencie marki znajduje się ponad 20 różnych struktur kształtujących, na podstawie których wykonywane są wszystkie możliwe modelowanie, zwiększanie i korygowanie form biustonoszy.

Chociaż dla wielu kobiet wybór prawdziwego biustonosza staje się poważnym problemem, produkty firmy Anabel Arto pozwalają na jego rozwiązanie bez wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy. Z reguły biustonosze i komplety tej marki doskonale siadają na figurze, korygując jej niedostatki i podkreślając naturalne godności.

Osobno należy zwrócić uwagę na linijkę bezszwowa bielizna Anabel Artaud. Produkty z tej kolekcji zapewniają właścicielowi wyjątkowy komfort i pozwalają czuć się świetnie w każdej sytuacji. Ponadto, bezszwowe zestawy są idealne do noszenia na co dzień, ponieważ praktycznie nie różnią się pod ubraniem.

Stroje kąpielowe firmy Anabel Arto mają również wiele różnych stylów. Wśród nich można znaleźć stylowe i dość szczere bikini, modne kryte stroje kąpielowe, a także jasne modele z klasy "Lux", dzięki czemu ich właściciel może pokazać innym nienaganny gust i niezrównane wyczucie stylu.

Jednak w asortymencie marki są również dość powściągliwe stroje kąpielowe, które są przeznaczone głównie dla starszych kobiet. Niektóre modele mają również niewielką korektę kształtu figury, więc często wybierają kobiety w rozmiarze plus i dziewczynki, które chcą ukryć jeden lub więcej problemów.

W szczególności, aby nadać sylwetce idealne kształty, każda kobieta może nosić stylowy kostium kąpielowy - Anaini Arto w kolorze czarnym, bordowym lub turkusowym. Model ten wizualnie powiększa biust dzięki dwustronnej piankowej miseczce z efektem push-up, ukrywa problem brzuszka poprzez draperie i podkreśla szlachetną szlachetność posiadacza.

Do każdego stroju kąpielowego Anabel Arto można łatwo wybrać pareo , który może przypominać sarafan lub szalik. W asortymencie marki znajduje się wiele jasnych i bardziej powściągliwych modeli, które mogą uzupełnić obraz plaży właściciela i sprawić, że będzie on absolutnie bezbłędny.

Anabel Artaud 1anabel arto 2Anabel arto 3
anabel arto 4anabel arto 5Anabel Arto 6
Anabel arto 7anabel arto 8anabel arto 9