Moda często pozostaje dekoracją wybiegów. Niewiele dziewcząt ma odwagę eksperymentować w codziennym życiu dzięki obrazom, które oferują najbardziej znani projektanci świata. Jednak mody ulicznej nie można powiedzieć! Połączenie uniwersalnej odzieży sportowej z wieloma dziewczynami wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Malezyjski projektant Han Chong, który mieszka w Wielkiej Brytanii, wychwycił ten trend, aw 2013 r. Założył markę Self Portrait. Młoda, dynamicznie rozwijająca się londyńska marka zyskała już tysiące fanów. Nie ma wątpliwości, że krótka historia marki Self Self zdobędzie wiele jasnych niezapomnianych stron!

Ikona stylu ulicy

Marka Self Portrait produkuje odzież i akcesoria dla młodych dziewcząt, które preferują styl miejski. Han Chong osobiście bierze udział w tworzeniu każdego modelu. Projektant skrupulatnie bada najmniejsze detale, aby odświeżyć klasyczne sylwetki stworzone z najnowocześniejszych materiałów. Udaje mu się połączyć w swoich kolekcjach zmysłową kobiecość z nutami styl sportowy . Han Chong nie ukrywa, że ​​inspiruje go styl uliczny wielkich miast, a jego muzą są młode piękne dziewczyny, które ubierają się ze smakiem nie ze szkodą dla praktyczności.

A prace brytyjskiego projektanta z malezyjskimi korzeniami przynoszą owoce! Odzież Autoportret zajmuje godne miejsce w szafie znanych osobistości, takich jak Jennifer Lopez, Jessica Alba, Chiara Ferrany, Daria Zhukova. Autoportretowe sukienki, ozdobione perforacjami, płatkami kwiatów i geometrycznymi akcentami, zostały docenione przez Beyonce, Jennę Duvan, Emmę Stone i Rachel McAdams. To niesamowity wynik, ponieważ młoda brytyjska marka istnieje tylko trzy lata!

Autoportret1Autoportret2Autoportret3

Jaki jest sekret sukcesu autoportretu? Faktem jest, że założyciel marki mistrzowsko łączy w swoich pracach miłość do projektantki sztuki nowoczesności i klasycznych kanonów piękna kobiety. Obrazy tworzone na podstawie ubioru Autoportret, nigdy nie umniejszają uwagi na ubraniu. W centrum uwagi zawsze pozostaje dziewczyna w całej swojej naturalnej urodzie. Szczególną cechę ubrań marki Self Portrait można nazwać eksperymentami z teksturami tkanin. Han Chong ma ogromną miłość do ręcznie robionych koronek. Płótno, na którym tworzą się motywy szydełkowe w postaci drobnego grochu, siatek z komórkami o różnych rozmiarach, kwiatowych ornamentach lub geometrycznych kształtach, nie potrzebuje dodatkowego wystroju. Niektóre wzory są wykonane za pomocą technologii cięcia laserowego, co pozwala na stworzenie efektu setek płatków kwiatów, jakby wskrzeszając na tkaninach, z których sukienki Autoportret są zszyte. Kolekcje marki są krótkie i poniżej kolan, z dekoltem w kształcie litery "V" i okrągłymi, z krótkimi rękawami i bez nich, idealne na spotkania biznesowe, romantyczne randki, chodzenie do teatru i spacery z przyjaciółmi. Wśród wielu modeli do tej pory najpopularniejszą sukienką jest Self Portrait Azaelea o długości nieco poniżej kolana, wykonanej z drukowanej koronki. Ten model jest dostępny w szerokiej gamie kolorów. Linia sukienki Autoportret to niesamowite połączenie brzydkiego kroju, niepozornej palety kolorów i niesamowitej kobiecości.

W kolekcjach brytyjskiej marki Self Portrait znajdziesz top bez rękawów, elegancki sweter, stylowa kurtka , kobieca spódnica, klasyczne spodnie i wiele innych elementów, które pozwolą każdej dziewczynie tworzyć rzeczywiste obrazy w stylu ulicznym.

Autoportret4Autoportret5Autoportret6
Autoportret7Autoportret8Autoportret9
Autoportret10Autoportret11Autoportret12