Dziś najważniejszym tematem jest odnowienie garderoby i przygotowanie do sezonu zimowego. Ponieważ zimą zapowiada się ostra, szafa kobieca powinna składać się z ciepłych ubrań. Wielu uważa, że ​​główną cechą zimowej garderoby damskiej jest płaszcz. Poza tym, że jest to dość uniwersalna odzież wierzchnia, jest nadal bardzo piękna i ciepła. Dziś chcemy zwrócić szczególną uwagę na płaszcz i porozmawiać o tym, które modele będą najbardziej stylowe i odpowiednie w tym sezonie.

stylowy płaszcz 10stylowy płaszcz 11stylowy płaszcz 12

Stylowe modele płaszczowe

Dzięki eleganckiemu płaszczowi kobieta o najzimniejszej porze roku może wyglądać tak pięknie i atrakcyjnie jak w innych porach roku. Ale dziś istnieje wiele rodzajów płaszczy, a przy pomocy niektórych stworzymy modne obrazy:

  1. Zimowy stylowy płaszcz z futrem jest najbardziej popularny wśród innych modeli. Każda kobieta uwielbia piękne i drogie futra, więc jeśli nie można kupić futra norek, niech będzie to przynajmniej płaszcz z futrzaną dekoracją. Ten model idealnie łączy się z bardzo różnymi ubraniami. Pod nim można nosić zarówno spodnie o klasycznym prostym kroju, jak i modne dżinsy. Spódnice, bluzki i sukienki idealnie nadają się do tworzenia delikatnego i romantycznego wyglądu.
  2. Stylowy dzianinowy płaszcz bardziej nadaje się do późnej jesieni, kiedy jest jeszcze wcześnie, aby nosić ciepły płaszcz, a już jest zimno chodzić w swetrach i swetrach. Płaszcz z dzianiny tworzy lekki i swobodny wygląd, dzięki czemu dobrze komponuje się ze zwykłym ubraniem. Na przykład, w dżinsach, swetrze i pięknym stylowym płaszczu z dzianiny, możesz bezpiecznie iść na zakupy lub na spacer na świeżym powietrzu.
  3. Stylowy płaszcz pikowany różni się od innych modeli tym, że nie ma na nim suwaków ani suwaków. Elegancki i smukły pasek ma funkcję blokowania. Pikowany płaszcz może być prosty i rozkloszowany. Ta opcja jest idealna na spotkania biznesowe, uroczystości lub daty. Ponieważ produkt jest wykonany z miękkich tkanin, taka stylowa i modna warstwa jest bardziej odpowiednia na późną jesień lub wczesną wiosnę. Pikowany płaszcz jest w pełni w stanie ujawnić swoją kobiecość, więc wybierając strój do niego, preferują spódnice, sukienki i buty na wysokim obcasie.
  4. Wybierając zimowy stylowy płaszcz, zwróć uwagę na francuski model, który nazywa się "Pardesy". Zwykle jest zrobiony z kaszmiru. Różni się od klasycznego modelu kieszeniami z patkami. Dzięki zapięciu dwurzędowemu i angielskim kołnierzykowi płaszcz ten wygląda niezwykle elegancko, mimo że klasyczny krój prosty przypomina męski styl. Pardes będzie w harmonii z jakimkolwiek sposobem.

stylowy płaszcz 1stylowy płaszcz 2stylowy płaszcz 3
stylowy płaszcz 4stylowy płaszcz 5stylowy płaszcz 6
stylowy płaszcz 7stylowy płaszcz 8stylowy płaszcz 9