Dziś wybór amerykańskich T-shirtów marki Liquid Blue jest bardzo duży, a wśród oferowanych wariantów można znaleźć produkty w stylu fantasy, mistycyzmu, modele z wizerunkami zwierząt, pejzaże, postaci z bajek lub żywą abstrakcję. Takie ubrania cieszą się dużą popularnością wśród młodych ludzi, dążąc do niezależności i popularności. Przecież niesamowity design i bogata kolorystyka nie mogą pozostać niezauważone.

Marka Liquid Blue

Firma rozpoczęła działalność w 1987 r. W Massachusetts. I w ciągu zaledwie kilku lat ciężkiej pracy firma znalazła się wśród światowych liderów. Marka nadal utrzymuje wysoką ocenę, oferując swoim fanom różnorodne modele, które spełniają modne wymagania i pasują do kultury współczesnej młodzieży.

Podejście projektowe

T-shirty American Liquid Blue są wykonane z wysokiej jakości bawełny australijskiej i tylko z wykorzystaniem ekskluzywnych rysunków projektowych, z których niektóre są stosowane ręcznie. Zastosowane barwniki na bazie wody są nieszkodliwe, a nowoczesna technologia barwienia i impregnowania produktów w specjalnym rozwiązaniu sprawia, że ​​odzież jest odporna na różne odkształcenia i efekty termiczne.

Same rysunki są podzielone na trzy grupy stylów. W pierwszej grupie są rzeczy z wielokolorową paletą kolorów. Druga grupa składa się z czarnego kota z wzorami na rękawach i głównej części. Ale na koszulkach Liquid Blue obrazów z trzeciej grupy zajmuje 70% całkowitego tła. I każdy z powyższych modeli może przekształcić obraz i dać wiele przyjemnych wrażeń.

T-shirty, takie jak Liquid Blue, wyróżniają się wysokiej jakości trójwymiarowymi obrazami i jasnymi kolorami. Ponadto wiele produktów nie ma bocznych szwów, co zapewnia wraz z trwałością, przy zachowaniu pierwotnego wyglądu.

Różnorodne rysunki i odbitki od dziwnych postaci po wizerunki zwierząt stały się znakiem rozpoznawczym marki na całym świecie. Noszenie takich ubrań może sobie pozwolić zarówno na sportowca, jak i czarującą fashionistkę.

płynny niebieski1płynny niebieski2płynny niebieski3
płynny niebieski4płynny niebieski5płynny niebieski6
płynny niebieski7płynny niebieski8ciecz blue9