W miarę rozwoju i rozszerzania modelu biznesowego coraz więcej modeli staje się coraz piękniejszych. Atrakcyjne twarze, cyzelowane postacie - wszystko to widać niemal wszędzie: na okładkach magazynów, w reklamie ... Ogólnie rzecz biorąc, piękno w branży modelowania to ogromna liczba. Ale wciąż istnieją te modele, o których wie cały świat, które dla wielu były lub nadal są bożkami po dziś dzień. Porozmawiajmy o tych najbardziej znanych modelach świata, aby zapamiętać ich imiona i ponownie, aby podziwiać już znane twarze.

Najpiękniejsze modele świata

 1. Claudia Schiffer. Niemiecka supermodelka, która przez jakiś czas była jednym z najpopularniejszych modeli na świecie. Claudia zawsze była idealną postacią, ale czymś więcej - nietypowym wyglądem i jasną charyzmą, która podbija wszystkie serca. Obecnie jest także Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF.
 2. najsławniejsze modele świata 1
 3. Natalia Vodyanova. Jest coś, z czego możemy być dumni i nasz kraj, ponieważ jednym z najbardziej znanych modeli na świecie jest nasza supermodelka Natalia Vodyanova. Dziewczyna współpracowała z wieloma słynnymi domami modelek i sama osiągnęła światowe uznanie. Ponadto, Natalia próbowała sama w polu aktora, a także dziewczyna jest zaangażowana w działalność charytatywną.
 4. najsławniejsze modele świata 2
 5. Gisele Bündchen. Brazylijska supermodelka, która jest również jednym z najpopularniejszych modeli na świecie. Przez chwilę Gisselle był "aniołem" firmy Victoria Secret. Zaskakujący fakt, ale Giselle ma bliźniaczkę, która również próbowała się w biznesie modelarskim, ale w rezultacie nie otrzymała specjalnego uznania. Prawdopodobnie jest tak w specjalnym magnetyzmie pochodzącym od Giselle.
 6. najsławniejsze modele świata 3
 7. Linda Ewangelista. W pewnym momencie nazwa tego modelu zagrzechotała wszędzie i choć teraz jego sława już nieco ucichła, wszyscy wciąż o tym wiedzą. Kanadyjska modelka była szczególnie znana w latach 90., kiedy wiele dziewcząt marzyło o byciu podobnym do niej. Teraz, w wieku prawie 50 lat, ewangelista również wygląda bardzo dobrze, mimo że jej młodość już minęła.
 8. najsławniejsze modele świata 4
 9. Miranda Kerr. Australijska supermodelka, dawny "anioł" Victoria Sikret, a także była żona słynnego aktora Orlando Blooma. Dopiero gdy dziewczyna stała się "aniołem", odniosła prawdziwy sukces, choć jej kariera powoli podniosła się. Teraz Miranda jest jednym z najlepiej opłacanych modeli na świecie.
 10. najsławniejsze modele świata 5
 11. Heidi Klum. Niemiecka supermodelka, która jest uważana za jeden z najlepszych modeli świata. Kariera Klum rozpoczęła się w latach 90. i, co do zasady, trwa do dziś, ponieważ Heidi wygląda 41 lepiej w swoim 41 niż w 20. W pewnym momencie była także "aniołem" Victoria Secret i twarzą wielu znanych firm.
 12. najsławniejsze modele świata 6
 13. Cindy Crawford. Jeden z najsłynniejszych topowych modeli świata, który nadal cieszy się popularnością, mimo że wkrótce skończy 50 lat. Wyróżniającą cechę amerykańskiej supermodelki można nazwać dużym pieprzem nad wargą, która w jej wczesnych zdjęciach została usunięta, ale później fotografowie uświadomili sobie urok tego szczegółu i uczynił go "atrakcją" Cindy.
 14. najsławniejsze modele świata 7
 15. Kate Moss. Ta dziewczyna była szczególnie popularna w latach 90. i na początku 2000 roku. Zafascynowała publiczność tym, że w przeciwieństwie do innych modeli, nie miała idealnego wyglądu i cyganerii. Kate zawsze była postrzegana jako zwyczajna dziewczyna, dzięki czemu zdobyła wiele miejsc na podium.
 16. najsławniejsze modele świata 8
 17. Naomi Campbell. Brytyjska supermodelka. Stała się jedną z pierwszych prawdziwie znanych czarnych modeli. Naomi rozpoczęła karierę w wieku 15 lat i od tego czasu nie straciła swojej popularności, choć ostatnio Campbell miał problemy zdrowotne.
 18. najsławniejsze modele świata 9

Są to najbardziej znane modele świata.

najsławniejsze modele świata 10najsławniejsze modele świata 11najsławniejsze modele świata 12
najsławniejsze modele świata 13najsławniejsze modele świata 14najsławniejsze modele świata 15
najsławniejsze modele świata 16najsławniejsze modele świata 17najsławniejsze modele świata 18