Ponieważ szerokie i grube brwi stały się modne, wiele dziewcząt uciekało się do ich nagromadzenia. W końcu nie cała przyroda obdarowała bogatą roślinnością. Przedstawiciele płci pięknej zazwyczaj odnoszą się do procedury rozszerzenia brwi dokładnie wtedy, gdy ich włosy są cienkie i rzadkie, a może to wynikać z różnych przyczyn.

Obecnie wszystkie rodzaje wyściółek są używane do przedłużania włosów w okolicach brwi do samodzielnego użytku w domu lub w specjalnej technologii włosów uprawianej przez profesjonalnych stylistów i kosmetologów. To przedłużanie włosów jest obecnie na szczycie popularności, ponieważ pozwala osiągnąć niewiarygodny rezultat w najkrótszym możliwym czasie, bez odczuwania bólu i dyskomfortu.

Technika przedłużania włosów brwi

Podczas rozciągania brwi na skórze kobiety lub na już istniejących małych włosach, pojedyncze włosy są unieruchomione, a ich długość może wynosić od 4 do 8 milimetrów. Wcześniej kapitan powinien dokładnie wyczyścić i odtłuścić skórę w okolicy brwi, aby włosy mogły bezpiecznie przylegać do powierzchni.

Następnie specjalista wraz z klientem wybiera pożądaną szerokość, wygięcie i kolor brwi. W razie potrzeby parametry te można dostosować w przyszłości. Ponieważ paleta kolorów włosy, przeznaczone do budowy, niezwykle bogate, dla każdej dziewczyny można łatwo wybrać odpowiedni odcień i osiągnąć maksymalną naturalność brwi.

Ile trwa gromadzenie się czoła?

Rozległe włosy pozostają na twarzy pięknej kobiety przez bardzo krótki czas - od 4 dni do miesiąca. Czas trwania tego okresu zależy od wielu czynników - jakości użytych materiałów, profesjonalizmu kapitana, a także indywidualnych cech klienta. A więc w szczególności, jeśli dziewczyna lub kobieta też skóra tłusta , rozszerzenia czoła na twarzy potrwają nie dłużej niż 15 dni.

Ponadto czas, w którym piękne kontury brwi sprawią przyjemność właścicielowi, zależy od tego, jak ostrożnie je potraktuje. Sztucznych brwi nie można malować, pocierać, myć mydłem, drapać i smarować olejem lub kremem. Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest dotykać i usuwać te kruche włosy tak rzadko, jak to możliwe, chociaż w niektórych przypadkach może być niezwykle trudno chronić je przed wpływem zewnętrznym.

W każdym razie, po pewnym czasie, sztucznie stworzone piękno zacznie chudnąć. Aby poprawić sytuację i utrzymać idealny kształt, po sesji przedłużania brwi, będziesz musiał regularnie dopasowywać swój kształt. Dlatego nie każdy fashionista może sobie pozwolić na korzystanie z tej metody dbania o swój wygląd, ponieważ każda procedura budowania i poprawiania brwi w dobrym salonie piękności kosztuje co najmniej 50 $.

Niemniej jednak, ogromna liczba kobiet regularnie regularnie ucieka się do sztucznego nadania pięknego kształtu brwiom, ponieważ zdjęcia dziewcząt i kobiet "przed" i "po zbudowaniu" mówią same za siebie.

rozszerzenia brwi1rozszerzenia brwi2rozszerzenia brwi3
rozszerzenia brwi4rozszerzenia do brwi5rozszerzenia brwi6
rozszerzenia brwi7rozszerzenia brwi8rozszerzenia brwi9

W tym sezonie na wysokości popularności są szerokie brwi, jak u Kara Delevin czy Natalia Vodyanova. Tymczasem nie wszystkie dziewczyny są naturalnie obdarzone gęstym zarostem. Dla tych, którzy chcą szybko i całkowicie bezboleśnie znaleźć piękne szerokie brwi, odpowiednia jest procedura przedłużania włosów.