Początek nowego sezonu koniecznie przynosi modne wiadomości lub wprowadza korekty w trendach poprzednich okresów. Ta sytuacja dotyczy nie tylko garderoby, ale także elementów wyglądu. W szczególności piękne przedłużone paznokcie są bardzo popularne od wielu lat. Moda na przedłużanie paznokci w 2014 roku oferuje dziewczynom szeroką gamę kolorów, oryginalność form gwoździ, a także kreatywne wzornictwo. Jednak także tutaj styliści wolą przestrzegać pewnych zasad specyficznych dla tego roku.

Dla miłośników długich paznokci, styliści powinni w 2014 r. Zrobić modne przedłużenie zaostrzone lub zaokrąglone. Takie paznokcie, zdaniem profesjonalistów, wyglądają idealnie z długimi. Również w tym sezonie długie przedłużone paznokcie mają być asymetryczne z ostrymi narożnikami. Manikiurzystki uważają, że takie paznokcie sprawiają, że ich właściciel jest femme fatale, demonstrując niezależność i odwagę.

Dziewczęta, które preferują naturalność, styliści nie radzą w 2014 r., Aby zaprzestać wyboru długiego okresu gromadzenia się. Najbardziej udaną opcją są krótkie paznokcie o naturalnym kształcie.

Ponadto styliści zdecydowanie doradzają dziewczętom z przedłużonymi paznokciami, aby nie tylko pilnowali pielęgnacji samego paznokcia, ale także skóry rąk.

Modne projekt paznokci 2014

W 2014 roku przedłużeniu paznokci towarzyszyło obowiązkowe piękne wzornictwo. Wykwalifikowani mistrzowie manicure z pewnością wykonają piękny wzór na nowych paznokciach. Najmodniejsze w tym sezonie są klasyczne i kolorowe francuskie manikiury. Również w modzie pozostała popularna w ubiegłym roku, kolor manicure. Dodatkowo przedłużenie paznokci 2014 jest dodatkowo uzupełniane rysunkami przedstawiającymi przedstawicieli flory i fauny.

przedłużanie paznokci 2014 1przedłużanie paznokci 2014 2przedłużanie paznokci 2014 3
przedłużanie paznokci 2014 4przedłużanie paznokci 2014 5przedłużanie paznokci 2014 6
przedłużanie paznokci 2014 7przedłużanie paznokci 2014 8przedłużanie paznokci 2014 9