Lacy manicure uważany jest za względną nowość w świecie współczesnym zdobienie paznokci . Jednak w tak krótkim czasie nie tylko znalazł swoich fanów, ale także zdołał poważnie konkurować z tradycyjnym Francuzem.

W końcu koronka na paznokciach wygląda elegancko i powściągliwie, w dodatku delikatny wzór jest odpowiedni w każdej sytuacji i nie jest kapryśny przy wyborze ubrań. Zgadzam się, jest to bardzo wygodne, biorąc pod uwagę współczesny rytm życia kobiet, które idą na spotkanie biznesowe rano, na zakupy z przyjaciółmi po południu i romantyczną randkę wieczorem, zmieniając swój strój za każdym razem, zgodnie z okazji. Tak, a ażurowe wzory wyglądają równie dobrze na zadbanych paznokciach o dowolnym kształcie i długości.

Wykonywanie manicure z koronkowym wzorem jest dość proste: dla uzyskania idealnego rezultatu możesz skontaktować się z salonem kosmetycznym, a jeśli możesz odrobinę poćwiczyć, możesz stworzyć swój własny niepowtarzalny design w domu.

Techniki i oryginalne pomysły koronki manicure

Istnieje kilka metod stosowania tego typu manicure:

  1. Możesz narysować piękny i nietypowy ażurowy wzór za pomocą cienkiej szczotki używając zwykłego lakieru do paznokci lub żelu. By the way, ten ostatni znacznie upraszcza proces aplikacji.
  2. Dla osób, których umiejętności artystyczne są dalekie od doskonałości, można użyć naklejek lub naklejek aplikacji.
  3. Najlepiej jednak zrobić koronkowy manicure za pomocą prawdziwej koronki, czerni, bieli, koloru - to nie ma znaczenia, najważniejsze jest to, że jest tak cienki jak to możliwe i bez grubych wzorów. W takim przypadku konieczne jest przecięcie kawałków ażurowej tkaniny dla każdego gwoździa. Po nałożeniu bazy lakierniczej równomiernie rozprowadź koronkę na całej płytce paznokcia lub w pożądanym miejscu. Następnie napraw wynik przezroczystym lakierem.

Jak widać, w zależności od umiejętności i umiejętności, dostępności niezbędnych narzędzi i czasu wolnego, możesz wybrać optymalną technikę wykonywania koronkowego manicure. Po tym pozostaje decyzja o projekcie.

Francuski manicure z koronką jest bardzo popularny wśród kobiet. Ażurowy wzór może być dodany do podstawy gwoździa lub nałożony na końcówkę. By the way to klasyczny francuski manicure z białą koronką, która idealnie pasuje do wizerunku panny młodej.

Podczas gdy manicure z czarną i kolorową koronką, czy to francuską kurtką, czy innym wzorem, jest doskonałym wyborem na codzienne życie i na wieczór.

koronkowy manicure1koronkowy manicure2koronkowy manicure3
koronkowy manicure4koronkowy manicure5koronkowy manicure6
koronkowy manicure7koronkowy manicure8koronkowy manicure9