Margiela to najbardziej tajemnicza francuska marka. Została założona w 1988 roku przez Meissen Martin Marghela, projektantkę, która ukończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych w Antwerpii. Dzięki uporowi i prowokacyjnym podejściom udało mu się osiągnąć rozpoznawalność marki i zbudować swój dochodowy biznes.

Niewidzialny Martin Marcela zawsze był i pozostaje tajemnicą. Po seansie nie idzie na podium, nikt poza najbliższymi pracownikami i członkami rodziny nie widział jego twarzy, nigdy nie udziela wywiadów i nie pojawia się na przyjęciach. Kreacje tego kreatywnego projektanta są oznaczone małymi białymi znacznikami, które nie mają logo znanej marki, a jedynie numer reprezentujący określoną kolekcję.

Ubrania

Fashion House Maison Martin Margiela produkuje dziesięć linii odzieży. Jego projektanci od dawna deklarowali protestem bujną i kosztowną modę, zaczynając tworzyć masywne ubrania o nietypowych proporcjach, szwy odwrócone na wylot i długie rękawy.

Co dziwne, odważne kształty i objętości są bardzo popularne, ponieważ każda część ubrania jest rodzajem artefaktu. Na przykład słynny płaszcz Maison Martin Margiela to jedna z najciekawszych rzeczy w kolekcji damskiej, jak szerokie spodnie do spodni czy leginsy "lustrzane".

Nie mniej zaskakujące rzeczy to strój "nietoperza" od Maison Martin Margiela i torba, która ma uchwyty w postaci rękawiczek. Wszystkie produkty są produkowane w ograniczonych ilościach, w szczególności odzież ręcznie robiona - linia Artisanal, które są arcydziełami mody. Na przykład sukienkę utkaną ręcznie z jedwabnych szali lub kurtkę uszytą z pasków.

Marka ta jest jedną z najbardziej cenionych na świecie wśród prawdziwych koneserów mody. Jego rzeczy są istotną częścią garderoby muzyków i celebrytów.

Buty

Nie mniej zaskakujące i popularne buty marki Maison Martin Margiela. Na przykład buty i buty różnią się od innych marek oryginalnych szklanych obcasów. Wszystkie buty są idealnie połączone w różnych kombinacjach z kluczowymi rzeczami kolekcji. Co roku, dzięki projektowanej wyobraźni, wychodzi kilka linii ograniczonego obiegu.

Perfumy

W perfumach Maison Martin, Margiela demonstruje tę samą oryginalną filozofię. Jego aromaty są ekstrawaganckie i tajemnicze, radykalnie różnią się od wszystkich innych. W kompozycjach perfumeryjnych rozgrywane są kombinacje nut klasycznych i słodkich. Wyrafinowane i atrakcyjne zapachy z domu mody będą godnym dodatkiem do Twojego wizerunku.