Modny design paznokci w 2014 roku wyróżnia się oryginalnością kształtów, faktur i kolorów. Ulubione będą czarne w połączeniu z innymi kontrastującymi kolorami. Tak jak poprzednio, w rodzaju gwoździ krótkich lub średniej długości. Plusy oferują nam również bardzo długie paznokcie w kształcie migdałów, owalne lub, przeciwnie, radykalnie ostre formy.

Nowe wzory paznokci 2014

Przywódca, jak poprzednio, pozostaje manekinem i francuskim maniakiem. Teraz linia uśmiechu płynnie przechodzi w kolorowe bloki, czasem jest bardzo cienka lub masywna, beztroska lub starannie wyhodowana. Nowy wzór paznokci w 2014 roku to gwoździe oprawione w ramkę. Wybierz kontrastujące kolory. Wystrój składający się z dwóch lakierów w jednym kolorze, ale jeden z nich jest nieprzejrzysty, a drugi błyszczący wygląda wygrywająco.

Bardziej konserwatywne dziewczyny mogą malować paznokcie jednym kolorem. Aby odświeżyć odrobinę manicure, powinieneś pomalować jednym palcem inny lakier: kontrastowy lub lśniący. W sztuce paznokci najczęściej jest to gwóźdź na palcu serdecznym, ale to "prawo" niekoniecznie musi być przestrzegane. Eksperyment. Niech to będzie, na przykład, mały palec.

Również pozostaje popularny ombre - manicure gradientowy. Przejście może nie być tylko od jednego cienia do drugiego. Niezwykle wygląda przejście do przezroczystej końcówki. Jeśli paznokcie są długie, można je ozdobić kolczykami lub kamieniami.

W nurcie manicure wody. Swirls to technika, która polega na chaotycznym mieszaniu różnych kolorów. W domu możesz po prostu nałożyć kilka lakierów na gwóźdź i użyć wykałaczki, aby je wymieszać.

Pomysły na stylizację paznokci 2014

Gra z kolorowymi rozwiązaniami pozwala na przemianę paznokci, ale manicure z obszerną fakturą wygląda jeszcze bardziej modnie. Objętości są osiągane za pomocą specjalnych naklejek, szablonów i lakierów strukturalnych. Różnorodność takich asystentów w manicure rośnie z każdym rokiem. Może to być tekstura gadów, piasku, piór, stopionego metalu.

Stylowy wzór paznokci 2014 to drukowanie zdjęć. Napisy i elementy fotograficzne wyglądają w pewnym stopniu schludnie i naturalnie, ponieważ czasem nie tworzą wulgarnego efektu naklejek.

Stylistyka paznokci w 2014 roku jest często dekorowana improwizowanymi środkami. Na przykład miłość czarodzieja do dekoracji koronką. Jeśli przykleisz je do paznokci, otrzymasz raczej niestabilne wykończenie. Możesz naśladować koronki z nadrukiem fotograficznym. Manicure kawioru wygląda elegancko.

Udekoruj swoje palce i cyrkonie. W 2014 r. Preferowane są kolorowe kamyki niż klasyczne przezroczyste. Jeśli paznokcie są długie, a obraz jest raczej bezczelny, przymocuj nity do podstawy. Jeśli są krótkie, zatrzymaj swój wybór na miękiszu metalu na tle ciemnego lakieru. Końcówka gwoździa może być zanurzona w lakierze-blasku - okaże się bardzo efektowna. Najważniejsze - nie bój się eksperymentować.

projekt paznokci 2014 1projekt paznokci 2014 2projekt paznokci 2014 3
projekt paznokci 2014 4projekt paznokci 2014 5projekt paznokci 2014 6
projekt paznokci 2014 7projekt paznokci 2014 8projekt paznokci 2014 9