Każda kobieta marzy, by zawsze wyglądać stylowo i pięknie. Ale nie zawsze istnieje możliwość niezależnej zmiany wyglądu. Oczywiście dodatki są ważnym elementem, który naprawdę pomaga urozmaicić Twój styl. A dziś uniwersalny wybór, który może ozdobić dowolną garderobę, jest uważany za wybór tematyczny. Mówiąc o manikiurze, dziewczyny coraz częściej wolą projekt, który nie traci popularności w zależności od sezonowości. A głównym krokiem w wyborze paznokci jest kolor powłoki. Jeśli chcesz być jasny i kobiecy, a także szukasz uniwersalnych pomysłów, fioletowy manicure będzie dla Ciebie stylowym wyborem.

Pomysły manicure w liliowym odcieniu

Fioletowy manicure doskonale dopełni lekką wiosenną lub letnią cebulę, a także zdobi ciepły, przytulny wygląd. W końcu ten zakres jest uważany za łagodny i zimny. Ponadto kobiecy kolor ma wiele odcieni, co sprawia, że ​​opcje projektowania są jeszcze bardziej różnorodne. Spójrzmy na najpopularniejsze pomysły manicure z fioletowym lakierem?

Szczotkowany fioletowy manicure . Dziś stylowy wybór to powłoka bez połysku. Matowe fioletowe paznokcie wyglądają bardzo ładnie w jednym kolorze. Ale oryginalność i indywidualność podkreśla dekorację cekinów lub cekinów, a także kombinację kilku odcieni skali.

fioletowy manicure 1fioletowy manicure 2fioletowy manicure 3

Fioletowy manicure z wzorem . Rzeczywistym motywem wzorów na paznokciach kobiecego koloru są kwieciste i geometryczne abstrakcje, a także wizerunek motyli. Fioletowy lakier może działać jako podstawa i wykończenie. Najlepsze połączenie w delikatnym odcieniu to wybór białego, czarnego lakieru, a także wariacje kombinacji jasnych i ciemnych kolorów modnego asortymentu.

fioletowy manicure 4fioletowy manicure 5fioletowy manicure 6

Liliowy francuski manicure . Najmodniejsze pomysły francuskiego designu wykorzystujące wieczorny odcień reprezentowane są przez rysunki i wzory. Do fioletowej marynarki odpowiednie obrazy kwiatów, liści, różnych loków, a także ozdoba z kryształkami i błyskami.

fioletowy manicure 7fioletowy manicure 8fioletowy manicure 9