Velvet wrócił do szafy zeszłej jesieni i stanowczo wzmocnił swoją pozycję. Przez długi czas był uważany za materiał sądowy, z którego tylko uszyty był strój szlachecki. Istnieje kilka odmian aksamitu: sztruks, pół-aksamit, plusz, plis i inne. Z delikatniejszego materiału projektanci tworzą wspaniałe modele aksamitnych sukienek. Samo aksamitna sukienka wygląda pięknie i luksusowo. Dziewczyna lub kobieta w takiej sukience wygląda jak król.

Od tak luksusowego materiału aksamitna sukienka w podłodze będzie tylko darem niebios dla prawdziwych fashionistek. Maksymalna długość sukienki pozwoli Ci zademonstrować cały luksus tkaniny. Sukienki wykonane z aksamitu, nie chowają figury, ale raczej ciasno ją osłaniają, podkreślając smukłą sylwetkę kobiety. Piquancy sukienki, których długość dochodzi do samej podłogi, dodają wycięcia w kształcie litery V, które są otoczone cyrkoniami i kryształkami. Wieczorna aksamitna sukienka nie wychodzi z mody w tym sezonie.

Aksamitne krótkie sukienki są bardziej atrakcyjne dla młodego pokolenia. Przez kilka sezonów, krótkie sukienki są rzeczywiste, których wzór opiera się na połączeniu aksamitu z szyfonem, satyny, jedwabiu i gipiury. Projektanci dekorują je różnymi dekoracjami: koronki, sztuczne kwiaty. Zasadniczo są to sukienki z gorsetami i lekko przyciętym dołem.

Z czym nosić aksamitną sukienkę?

Aksamitna waga obrazu, więc buty i akcesoria powinny sprawić, by były lekkie. Połączenie aksamitnej sukni z aksamitnymi butami jest nie do zaakceptowania i będzie mówić o złym smaku. Do tej sukienki są wymagane buty na wysokich obcasach i najbardziej odpowiednią spinkę do włosów.

Ozdoby powinny zmiękczyć obraz. Pod suknią z aksamitu jest wybrać złoto i biżuterię wykonaną z kamieni szlachetnych o małych rozmiarach. Kształt i długość biżuterii powinny być dobrane zgodnie z kształtem dekoltu.

aksamitne sukienki 2014 1aksamitne sukienki 2014 2aksamitne sukienki 2014 3
aksamitne sukienki 2014 4aksamitne sukienki 2014 5aksamitne sukienki 2014 6
aksamitne sukienki 2014 7aksamitne sukienki 2014 8aksamitne sukienki 2014 9