Aby stworzyć idealny kobiecy wizerunek, bardzo ważne jest, aby brwi wyglądały idealnie. Aby osiągnąć ten efekt, możesz użyć wzoru brwi.

Czym jest projektowanie brwi i jak zrobić to poprawnie?

Projekt lub korekta brwi polega na dobraniu ich właściwego kształtu, biorąc pod uwagę określony typ osoby:

  1. Dla okrągłego kształtu twarzy, brwi są wyregulowane tak, że są wysokie, mają szeroką podstawę i cienką końcówkę. Kształt brwi nie powinien być okrągły i powtarzać konturów twarzy.
  2. W przypadku owalnej twarzy najbardziej odpowiednie są poziome brwi. Nie powinny być zbyt wysokie. Proste brwi mogą sprawić, że twarz stanie się bardziej okrągła.
  3. Dla kwadratowej twarzy, łukowate brwi wyglądają dobrze. Ale nie powinny być bardzo cienkie.
  4. W przypadku trójkątnej twarzy zaleca się poprawianie brwi, co powoduje, że są lekko podniesione, mają gładkie i równe zagięcie. Jego linia nie powinna wyglądać na zbyt opadającą, ponieważ może to dać smutny wyraz twarzy. Dlatego korekta powinna być przeprowadzona bardzo ostrożnie. Dziewczęta o trójkątnym kształcie twarzy kategorycznie nie pasują do prostej formy brwi.

Projekt brwi Henna

Jednym z najczęstszych rodzajów wzorów jest przyciemnianie brwi henną irańską. Ta procedura jest uważana za doskonałą alternatywę. tatuaż . Efekt trwa do trzech tygodni, a dzięki uważnemu podejściu można go rozszerzyć do pięciu.

Aby pokolorować brwi henny, możesz użyć różnorodnej palety kolorów: szarej, jasnobrązowej, brązowej, czarnej.

Ten rodzaj wzoru jest zalecany dla tych, którzy mają rzadkie włosy na brwiach, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zrobienie prawdziwego tatuażu, który ma przeciwwskazania do radykalnego działania na skórę.

Zaletą projektu brwi jest czas zaoszczędzony przez makijaż.

projekt brwi1projekt brwi2projektowanie brwi3
projekt brwi4projektowanie brwi5projekt brwi6
projekt brwi7projekt brwi8projekt brwi9