Podstawowe zasady dobrze zorganizowanego wesela zawsze pozostają takie same, ale trendy mody w zakresie projektowania zmieniają się z każdym sezonem, a rok 2016 przyniósł nam nowe trendy.

Trendy weselne 2016

W tym roku w projektowaniu wesela pozostaje wszystko naturalne. Jeśli uda ci się złapać cienką linię pomiędzy prostotą a geniuszem - twój ślub będzie w najlepszym wydaniu. W projektowaniu ślubu 2016 pozostają modne pastelowe kolory którzy są w stanie zabrać nas do szczęśliwego, słonecznego miejsca, w którym możemy odkryć najlepszą stronę siebie. Może być jasnoróżowy, brzoskwiniowy, macicy perłowej, cytrynowej, oliwkowej, ciemnoniebieskiej lub koloru mrożonej kawy. Również w tym trendzie jest monochromatyczne białe wesele.

Każdego roku coraz popularniejsze staje się organizowanie ceremonii ślubnych w oryginalnych miejscach. Nowożeńcy wydają się być niezwykli i wybierają takie miejsca, jak zamki, muzea, stodoły, dachy i wiele innych. Po zatrzymaniu wyboru na platformie w malowniczym miejscu pod gołym niebem, znacznie uprościsz zadanie rejestracji uroczystości. Nic nie może być piękniejszego niż sceneria stworzona przez samą naturę. Wystarczy dodać kilka elementów, aby zachować styl i świąteczny nastrój.

Modne stało się również trzymanie na wolnym powietrzu nie tylko uroczystej części, ale także bankietów. W takim przypadku należy zadbać o oświetlenie. Wszystkie rodzaje świateł, żarówek, lamp, wybrane w odpowiednim stylu, nadają szczególny urok. Jest to jednak, oczywiście, nieodpowiednia opcja na zimne pory roku. W takim przypadku należy preferować przestronne pomieszczenie z dużą ilością światła.

Trendy w modzie ślubnej 2016Trendy w modzie ślubnej 2016Trendy w modzie ślubnej 2016
Trendy w modzie ślubnej 2016Trendy w modzie ślubnej 2016Trendy mody ślubnej 20166

Kolejny trend w dekorowaniu ślubu w 2016 r. To siedzenia rodzinne. Oznacza to pojedynczy stół dla wszystkich gości, co pozwala stworzyć wyjątkowy komfort. Domowy tort weselny będzie doskonałym uzupełnieniem takiego bankietu.

Oryginalna sesja zdjęciowa to kolejna ważna kwestia, której w 2016 roku nie należy zapominać. Nie jest łatwo odróżniać się od wszystkiego, dlatego lepiej jest znaleźć profesjonalnego fotografa, który potrafi zaoferować coś kreatywnego. Zdjęcia ze zwierząt wiejskich z pewnością zaskoczą wszystkich.

Trendy mody ślubnej 2016Trendy w modzie ślubnej 2016Trendy w modzie ślubnej 2016

Nie zapomnij zwrócić szczególnej uwagi na stół bufetowy, który rozjaśni czas oczekiwania gości i rozrzedzi godziny świąt. W tym sezonie są odpowiednie przysmaki z różnych odmian serów, owoców i domowych win.

Trendy ślubne 2016 mody13Trendy ślubne 2016 roku14Trendy mody ślubnej 201515

Jeśli chcesz zaskoczyć i zadowolić gości swoim oryginalnym gustem, zrób miejsce na zdjęcia na Instagramie.

Trendy mody ślubnej 201616Trendy w modzie ślubnej 2016Trendy ślubne 2016 ślub18

Daj pierwszeństwo wszystkim naturalnym, romantycznym, stworzonym z miłością. Ręcznie robione sukienki, tekstylne serwetki na stołach, dużo zieleni i świeżych kwiatów, domowe wypieki, w tym zwroty akcji, dżemy, ciasta - wszystko to sprawi, że twój ślub będzie duszący, niezapomniany i zgodny z najnowszymi trendami mody.

Trendy mody ślubnej 20167Trendy mody ślubnej 20168Trendy mody ślubnej 20169
Trendy ślubne 2016 roku19Trendy ślubne 2016 roku20Trendy mody ślubnej 2016