Wielu już na pewno zdaje sobie sprawę, że bogaty ziemsko-czerwony kolor, nazwany na cześć silnej włoskiej odmiany wina - Marsala - jest najmodniejszy w tym roku. Tak więc projekt ślubu 2015 w kolorach Marsali będzie nie tylko niezwykły, ale także niezwykle trafny.

Dekoracje ślubne w kolorze Marsala

Będąc złożonym kolorem, Marsala z powodzeniem łączy się z wieloma innymi odcieniami, za każdym razem uzyskując niezwykły dźwięk. W związku z tym, oprócz tradycyjnego białego i tego koloru wina, mogą istnieć inne odcienie w palecie projektowej, które tworzą bardziej złożone i interesujące zespoły. Najlepsze połączenie kolorów z Marsali na wesele to ciepłe odcienie różu i brudnego różu, niebieskich odcieni, indygo, khaki i zieleni. Warto również zauważyć, że najlepsza kombinacja Marsali nie ma białawobiałego koloru, ale z jasną kością słoniową, kością słoniową lub jasnym beżem. Jeśli panna młoda wzięła na uroczystość śnieżnobiały strój, należy zwrócić uwagę na mniej nasycone, wybielone odcienie Marsali.

Kolor weselny Marsala może być użyty do dekoracji sali i stołów, a także różnorodnych atrybutów weselnych: zaproszenia, pudełko na pieniądze, książka życzeń. Ten kolor można zamówić i tort weselny. Do dekoracji ślubu w kolorze Marsali idealnie pasują butelki i kieliszki czerwonego wina, zaaranżowane jako elementy dekoracyjne. Bukiet ślubny w Marsali wygląda bardzo jasno i niecodziennie, ale można zamówić bardziej delikatną opcję, gdy kilka kolorów tego podstawowego odcienia zostanie połączonych z różowym lub białym.

Suknie ślubne w kolorze Marsala

Wiele współczesnych narzeczonych przyjmuje tradycję zachodnią i prosi dziewczyny, by ubierały się w tej samej kolorystyce. Kolor Marsala nadaje się do stroje druhen jak to możliwe. Pasuje do niemal każdego wyglądu i każdego wieku, a także wygląda szlachetnie, ale nie nudno. Inną opcją jest, gdy panna młoda wybiera suknię ślubną Marsala. Wtedy jej wygląd staje się prawdziwie królewski i może być pewna, że ​​goście weselni będą pamiętać przez długi czas.

Pan młody może również spróbować tego niezapomnianego koloru. Spodnie, marynarka lub garnitur w tym kolorze nada jego dodatkowemu wyglądowi męskości, wyrafinowania i elegancji. W razie potrzeby przyjaciele od pana młodego mogą próbować nosić stroje tego odcienia. Tylko ważne jest, aby nie przesadzić: niech marsala nosi albo pannę młodą, albo pana młodego, albo gości.

Ślub 2015 Marsala color1Ślub 2015 Marsala Color2Ślub 2015 Marsala Color3
Ślub 2015 Marsala Color4Ślub 2015 Marsala Color5Ślub 2015 Marsala Color6
Ślub 2015 Marsala Color7Ślub 2015 Marsala Color8Ślub 2015 Marsala Color9