Manicure jest, że tak powiem, wizytówką kobiety. W końcu zadbana kobieta zawsze będzie miała zadbane paznokcie. Ale wiele osób chce wyrazić siebie poprzez manicure i. Niektóre dziewczyny są zadowolone z prostej i dokładnej pielęgnacji paznokci i przezroczystego lakieru, ktoś ma wystarczająco klasycznego francuskiego manicure, ale są tacy, którzy lubią manicure niezwykłe, przyciągające uwagę iw pewien sposób nawet odzwierciedlające właściciela. Istnieje powszechna opinia, że ​​manicure z rysunkami na paznokciach można zrobić tylko w salonie, ale nie jest to wcale takie, więc łatwo nauczyć się rysować na paznokciach, a każda dziewczyna może opanować tę umiejętność, pożądanie i ćwiczyć. Przyjrzyjmy się bliżej, jak wykonać rysunki na paznokciach, a także dowiedzieć się, jakie mogą być te zdjęcia.

Nail art - różnorodność

Po pierwsze, warto zauważyć, że możesz wymyślić wszystko, czego pragnie twoje serce, ale na początek lepiej jest ćwiczyć robienie stylowych, ale prostych rysunków geometrycznych lub małych obrazów za pomocą igły. Nie od razu uderzaj w skomplikowane rzeczy, ponieważ po raz pierwszy plan nadal nie może być idealnie zrealizowany. Dowiedz się, jak narysować obrazy na paznokciach pomoże tylko cierpliwość i poczucie celu, więc nie trzeba polegać na tym, że wszystko zaraz się ułoży.

Wielu początkujących obawia się również odpowiedzi na pytanie, na którym paznokcie robią rysunki? Ten temat zawiera znacznie więcej, niż na pierwszy rzut oka wydaje się. Od razu zauważamy, że rysunki można wykonywać na paznokciach dowolnej długości, a można je tworzyć zarówno na paznokciach, jak i na narzucie. Najważniejsze, aby przemyśleć rysunek tak, aby wyglądał dobrze. Nie należy też przesadzać: nie ma potrzeby wykonywania wzoru na wszystkich paznokciach, można go wykonać tylko na jednym gwoździu na każdej dłoni, a po prostu malować pozostałe za pomocą monochromatycznego lakieru. Wszystko zależy jednak wyłącznie od preferencji smakowych.

Rysunek na paznokciach z igłą

Zróbmy krok, aby dowiedzieć się, jak zrobić prosty, ale dość widowiskowy wzór na paznokciach z igłą. Aby to zrobić, będziesz potrzebował lakierów w trzech kolorach, przezroczystym lakierze i, w rzeczywistości, igle:

  1. Przygotuj swoje dłonie do manicure, przetrawiaj skórki i nadając paznokciom właściwy kształt. Następnie pożądane jest nałożenie przezroczystej bazy lakieru na paznokcie. Następnie przykryj paznokcie białym lakierem (możesz wybrać dowolny inny odcień, ale wybierz go tak, aby wzór na nim był zauważalny i wyglądał korzystnie). Zaleca się nakładanie lakieru na dwie warstwy, aby powłoka była gładka i jednolita.
  2. jak rysować obrazy na paznokciach 10
  3. Poczekaj, aż lakier całkowicie wyschnie, a następnie nałóż cztery małe kropki czerwonego lakieru na jeden z gwoździ (ponownie możesz użyć innych kolorów). Aby pozycjonować punkty płynnie, możesz najpierw zaznaczyć miejsca dla nich znacznikiem.
  4. jak rysować obrazy na paznokciach 11
  5. Następnie, między czerwonymi kropkami, kropkuj mniejsze kropki z ciemnoróżowym lakierem.
  6. jak rysować obrazy na paznokciach 12
  7. Nie czekając na wyschnięcie lakieru, wykonaj igłę ze spiralnym ruchem od naskórka do czubka paznokcia - otrzymasz wzór przypominający kwiatową gałązkę w jakiś sposób. Następnie przykryj paznokcie przezroczystym lakierem, aby wypoziomować powierzchnię, a także zabezpieczyć rysunek przed uszkodzeniem.
  8. jak robić rysunki na paznokciach 13

Jak widać, nauka tworzenia rysunków na paznokciach jest łatwa.

jak robić rysunki na paznokciach 1jak robić rysunki na paznokciach 2jak zrobić paznokci 3
jak rysować obrazy na paznokciach 4jak rysować obrazy na paznokciach 5jak rysować obrazy na paznokciach 6
jak zrobić paznokci 7jak zrobić paznokci 8jak robić rysunki na paznokciach 9