W lutym szron, wietrzny wiosenny dzień czy chłodny letni wieczór, nie ma nic lepszego niż przytulny sweter z dzianiny. W kolekcjach modowych 2014 swetry damskie zajęły godne miejsce, doświadczając odrodzenia. A na odmianie dzianiny, która wypełniała podium, można łatwo złapać ogólne tendencje. W 2014 roku stały się "elegancją", "naturalnością", "komfortem".

Bluzy dla dziewczynek 2014: trójwymiarowa ekspresja

Nawet awangardowe modele, nie wspominając już o klasykach, projektanci zdołali wprowadzić odrobinę elegancji za pomocą różnych metod i technik. Tak modne w tym roku, w dużych modelach dużych dzianin z wyraźnym kołnierzem i obowiązkowym pasem, decyzja o kolorze stała się tak ważna. Modele te wyglądają niezmiennie elegancko w kolorze białym, beżowym lub delikatnie szarego.

Ażurowe swetry krótkie 2014 są kobiece i eleganckie same, więc dla nich autorzy używają głębszych i bardziej nasyconych kolorów (odcienie niebieskiego, turkusu, wina) lub wzorów pastelowych odcieni z ornamentami wykonanymi z tasiemek lub aplikacji.

Standardem elegancji w rodzinie dzianin tradycyjnie były kardigany. W 2014 r. Projektanci wolą dekorować je w sposób ścisły styl biznesowy (lakoniczna sylwetka, stonowane tony) lub romantycznie wiosenna (koronkowa robótka, niekompletny rząd guzików i jasne kolory: pomarańczowy, limonkowy, miętowy, lawendowy).

Ale wraz z elegancją wykonania, swetry 2014 powinny zawierać co najmniej dwie zalety - wygodę i naturalność. Będąc pięknymi, swetry z 2014 r. Są również wykonane z naturalnych materiałów, co pozwala im zachować ciepło i zachować oryginalny wygląd przez długi czas. W tym nurcie - bawełny, dżerseju, moheru, merynosa, angory, alpaki, zarówno w czystej postaci, jak iw połączeniu z jedwabiem i nicią metalizowaną.

Bluzy 2014 1swetry 2014 2swetry 2014 3
swetry 2014 4swetry 2014 5swetry 2014 6
Swetry 2014 7Swetry 2014 8Swetry 2014 9