Wcześniej odzież męska była karą dla winnych kobiet. A ci, którzy nosili takie rzeczy, celowo spalili na stosie. Dziś takie historie stały się legendami, a twórcy mody bez skazy od sezonu do sezonu produkują nowe kolekcje odzieży damskiej w stylu męskim. Ponadto wielu znanych projektantów zdecydowanie zaleca kobietom noszenie odzieży męskiej.

Styl męski w odzieży damskiej

Ubrania w stylu męskim są bardziej odpowiednie dla kobiet na kierowniczych stanowiskach, które uwielbiają rządzić. Jednak podążając za najnowszymi trendami, wiele kobiet mody coraz częściej woli nosić ubrania w stylu męskim, zarówno w życiu codziennym, jak i podczas wielu uroczystości i pracy. Ale taka atrakcja jest całkiem naturalna. Kobieta w męskich strojach wygląda na niezależną i pokazuje, że potrafi pokazać charakter, co czyni ją atrakcyjniejszą. Jednak, aby osiągnąć ten efekt, warto znać i kierować się kilkoma zasadami. Po pierwsze, męski styl ubioru wymaga podkreślenia makijażu. Konieczne jest podkreślenie ust lub oczu. Po drugie, fryzura powinna dawać kobiecość. Idealny - luźne włosy. Po trzecie, najlepszą opcją dla obuwia damskiego w męskim stylu będą obcasy, a im wyżej tym lepiej. Ale jeśli wolisz buty na płaskim kursie, pamiętaj o uzupełnieniu wizerunku o akcesoria dla kobiet - biżuteria, kapelusz, okulary przeciwsłoneczne . Ale torba powinna być wybrana w tym samym męskim stylu. Szorstkie kształty, obecność pasków i łańcuchów na torbie doda elegancji do obrazu.

Pomimo zaleceń stylistek dla kobiet, które preferują męski styl ubierania, główną zasadą zawsze będzie obserwowanie złotego środka. W końcu prawdziwą demonstracją doskonałego smaku jest znalezienie własnego stylu i niepowtarzalność.

Styl odzieży męskiej 1Odzież męska 2Styl odzieży męskiej 3
Odzież męska 4Odzież męska 5Styl odzieży męskiej 6
Styl odzieży męskiej 7Męski styl ubioru 8Odzież męska 9