Jesteśmy w stu procentach pewni, że jeśli jesteś właścicielem figury w kształcie gruszki, spędzasz dużo czasu zastanawiając się, jak odwrócić uwagę od niższego ciała. Nie przejmuj się, ponieważ postępując zgodnie z naszymi zaleceniami, zapomnisz o udręce.

Dziewczyny z figurą "gruszka"

Figura "gruszka" wyróżnia się obszerną dolną częścią ciała w połączeniu z wąskimi ramionami, małą klatką piersiową i wyraźną talią. Co więc należy nosić z typem figury "gruszka", aby podkreślić zalety i wizualnie zmniejszyć wady? Zobaczmy!

Możesz zrównoważyć "ciężkie" dno z "cienkim" blatem za pomocą kontrastującej kombinacji. W swojej szafie, jak na górze powinny być bardziej lekkie rzeczy, różne bluzki, koszulki i topy. Ale spodnie i spódnice lepiej wybrać w ciemnej kolorystyce.

Poziome pasy, cekiny, kropki, zamki, duże kołnierzyki, klapy i przyciągające uwagę dekoracje pomogą wyolbrzymić zakręty na górze. Mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o biustonoszach typu push-up, a także chustach i szaliki . Zmniejszenie pośladków pomoże korygować bieliznę. Poza pionowymi detalami odzieży, zamków błyskawicznych i widocznych szwów.

Gruszka - jak się ubrać?

Możliwe jest zrównoważenie wolumetrycznego dna za pomocą spodni z szerokimi nogawkami, na przykład w tym roku bardzo modny jest odblask. Także trapezowe i rozkloszowane sukienki pomogą ukryć niechciane krzywe.

Wiele celebrytów, wręcz przeciwnie, stara się zwrócić uwagę na wszystkie zakręty przypominające gruszki, na przykład Jennifer Lopez. W tym przypadku warto zbierać spódnice dla figury "gruszka" z draperiami i kuszącymi wycięciami.

Postać w kształcie gruszki przyjmuje masywną biżuterię lub biżuterię. I, oczywiście, obcasy, które są obowiązkowe dla tego typu figury.

Postępując zgodnie z podstawowymi zaleceniami, możesz zaprezentować swoją postać w całej jej krasie!

kształt gruszki 1kształt gruszki 2kształt gruszki 3
kształt gruszki 4kształt gruszki 5kształt gruszki 6
kształt gruszki 7kształt gruszki 8kształt gruszki 9