Projektanci mody i styliści nie zmęczyli się powtarzaniem, że sekret tworzenia udanego wizerunku tkwi w szczegółach. Sprawiają, że strój jest nieskazitelny i naprawdę kompletny. Chusty damskie, szale i etole doskonale się do tego nadają. Ponadto są ponownie popularne w sezonie wiosna-lato 2013. W trendach naturalnych i lekkich materiałów - najlepszej jakości wełny na chłodne dni, początek wiosny i zwiewnego jedwabiu na lato. Kolory nie mają sztywnych ramek, więc możesz użyć dowolnych udanych kombinacji. Obecność w szafie kilku damskich szali.

Jak zawiązać kobiecy szalik?

Istnieje wiele sposobów, a każda dziewczyna może wymyślić własną oryginalną i unikalną opcję, wystarczy pokazać kreatywność i trochę wyobraźni. Na podstawie porad specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, jak prawidłowo i pięknie wiązać damski szal, można wziąć pod uwagę:

  1. Klasyczny jest uważany za piękny pojedynczy węzeł ze zgrabnymi, swobodnie luźnymi końcami. Pasuje prawie do wszystkiego: do garniturów, codziennych strojów, aw niektórych przypadkach nawet do wieczornego wyjścia.
  2. Możesz unowocześnić tradycyjną wersję z broszką, starannie przypiętą do zewnętrznej strony węzła.
  3. Jeśli zginiesz końce szalika i delikatnie je napełnisz, otrzymasz bardziej świąteczny łuk.
  4. Możesz przesunąć chusteczkę na bok - wtedy powstanie bardziej zalotny obraz.
  5. Zanim zawiążesz kobiecy szalik na szyi, możesz zrobić na nim kilka węzłów w tej samej odległości od siebie. A potem włóż tak interesujący łańcuch, niedostrzegalnie go zawiązując.
  6. Możesz wziąć dwa z tych akcesoriów i połączyć je, skręcając w niezbyt ciasny sznur i eksperymentując z węzłami w tej formie.
  7. Cienkie apaszki i szale z modnej marki Louis Vuitton w połączeniu z pasującą do niej koroną lub kontrastową, wyglądają wspaniale.
szale damskie 1szale damskie 2szale damskie 3
szale damskie 4szaliki damskie 5szale dla kobiet 6
szale damskie 7szaliki damskie 8szale damskie 9