Połączenie czerni i czerwieni jest uważane za klasyczne. Dziewczyna, której wizerunek jest utrzymany w podobnej kolorystyce, nigdy nie pozostanie w cieniu, uwaga zostanie mu zwrócona, odwróci się za nią.

Najbardziej udaną kombinacją w tym przypadku jest czarna sukienka z czerwonymi butami. Ten obraz jest uważany za klasyczny i pasowałby do różnych czynności w życiu kobiety.

Większość fashionistek wie, z jakimi butami łączyła się czarna sukienka. Ale jak prawidłowo stworzyć obraz z czerwonymi butami, nikt nie zna wszystkich. Nasze porady pomogą zrozumieć to trudne pytanie.

Czerwona sukienka z czarnymi butami

Bardzo ważne jest, aby założyć podobny strój, wybrać odpowiedni model butów i sukienek, a także nie zapomnieć o harmonijnym makijażu, fryzurze i dodatkach.

Wybierz czarną sukienkę, która najlepiej podkreśli Twoją figurę. Jeśli masz pulchne biodra, preferuj rozkloszowaną spódnicę. Pełną talię można zawęzić wizualnie za pomocą dopasowanej sukni z pasem lub gorsetem. A wady nóg można ukryć długą spódnicę. Uwaga: jeśli masz na sobie sukienkę podkreślającą twoje wady, zdjęcie nie uratuje ani modnych czerwonych butów, drogiej biżuterii, ani makijażu, ani włosów.

Równie ważna jest dobór odpowiedniej pary butów. W każdym razie pod czarną sukienką zaleca się nosić czarne buty wysokie obcasy .

Pod klasyczną kieszenią dopasować pompki lub model ze stożkowym palcem na pięcie. Jeśli sukienka jest cięta z bogatym wykończeniem lub asymetrycznymi dekoracjami i draperiami, możesz nosić buty na wysokim obcasie i platformę.

Czarną sukienkę z czerwonymi butami można uzupełnić szerokim czerwonym paskiem lub paskiem, czerwoną obręczą, sprzęgłem i różnymi ozdobami.

Czarna sukienka z czerwonymi butami 1Czarna sukienka z czerwonymi butami 2Czarna sukienka z czerwonymi butami 3
Czarna sukienka z czerwonymi butami 4Czarna sukienka z czerwonymi butami 5Czarna sukienka z czerwonymi butami 6
Czarna sukienka z czerwonymi butami 7Czarna sukienka z czerwonymi butami 8Czarna sukienka z czerwoną 9