W połowie lat 90. ubiegłego wieku nastąpił przełom nie tylko w sferze politycznej, ale także w trendach świata mody. Na podeście pojawiły się modele w czarnych perukach z grzywką lub z prostym rozstaniem. Sztuczne fryzury ponownie zdobyły serca fashionistek, znosząc dwieście lat zapomnienia od czasów francuskich królów. Na początku nowego tysiąclecia fala popularności sztucznych fryzur osiągnęła swój szczyt, który nie ustał do dziś.

Ale jeśli w połowie XVIII wieku zwracano szczególną uwagę na kształt i skomplikowaną fryzurę peruk, obecnie nacisk w eksperymentach z włosami jest kolorem i długością. Na przykład naturalna blondynka w czarnej peruce będzie wyglądać stylowo i niesamowicie ekstrawagancko ze względu na kontrast odcienia skóry, koloru oczu i koloru peruki.

Aby obraz wyglądał harmonijnie i nie gwałtownie, zwracaj uwagę na peruki wykonane z naturalnych włosów. Te fryzury wyglądają naturalnie, ale także imponująco ze względu na wyraźny kolor i odpowiednią fryzurę.

Długa lub krótka czarna peruka jest idealna dla dziewczynek o oliwkowej lub brązowej skórze z głębokimi oczami (brązowe lub zielone). Niebieskookie dziewczyny o kości słoniowej lub brzoskwiniowej powinny zwracać uwagę na peruki wykonane z naturalnych włosów o jaśniejszych odcieniach.

Postanawiając zmienić obraz, ale bez kardynalnych eksperymentów z własnymi włosami, możesz wybrać perukę z nową fryzurą. Punktem wyjścia do wyboru nowej peruki ze stylową fryzurą jest kształt twarzy . Na przykład czarne peruki z fryzurą typu bob nie są kategorycznie zalecane dla kobiet o okrągłej twarzy, ale staną się stylowym dodatkiem do wizerunku dziewczyny o owalnym lub prostokątnym typie twarzy. Czarnej peruce z długimi prostymi włosami najlepiej unikać dla dziewcząt o typie kwadratowej twarzy, natomiast dla kobiet z typem "trójkątnym" taka peruka może stać się najlepszym akcentem obrazu.

A jednak głównym kryterium wyboru czarnej peruki jest twoje własne odczucie. Jeśli chcesz, możesz wypróbować nowy wizerunek i podbić wszystkich wokół swoim oszałamiającym wyglądem.

czarna peruka 1czarna peruka 2czarna peruka 3
czarna peruka 4czarna peruka 5czarna peruka 6
czarna peruka 7czarna peruka 8czarna peruka 9