Makijaż jest ważnym składnikiem atrakcyjnego wizerunku. Niewielka liczba kobiet nie ma tuszu do rzęs i pudru, szminki i cieni, ale ważne jest, aby nie tylko mieć je w swoim arsenale, ale także aby móc je prawidłowo używać.

Makijaż 2015 - trendy w modzie

W trendzie nie ma tylko tych ubrań, kierunki makijażu ciągle się zmieniają, a dziewczęta, oczywiście, również musicie być świadomi tych zmian. Naiwizm i romantyzm widać wyraźnie na zdjęciu modeli z makijażem 2015. Takie obrazy będą szczególnie popularne w nadchodzącym roku.

Na co zwrócić uwagę podczas tworzenia idealnego makijażu:

  • nawet ton twarzy jest obowiązkowym wymogiem trendów makijażu 2015, należy to osiągnąć za pomocą dowolnych środków, w tym za pomocą lekko połyskującego podkładu i pudru;
  • "Zwierciadło duszy" musi być podkreślone i wybrane, ale powinno być zrobione zarówno starannie, jak i niedbale, tak jakby dopiero zaczynało się zdobywać doświadczenie w świecie uroku i piękna;
  • wargi w tym roku "odpocząć" - wystarczy użyć skromnie błyszczącej, higienicznej szminki lub szminki w pastelowych odcieniach, ale na wieczorny makijaż 2015 można spokojnie zastosować jasną kolorystykę;
  • Styliści zachęcają do uzupełnienia swojej kosmetyczki narzędziami o metalicznych odcieniach - będą faworytami nadchodzącego sezonu.

Nowości 2015 - nie ma ograniczeń co do perfekcji

Obraz "kota" mocno wkroczył w świat mody, a nie tylko w postaci wszelkiego rodzaju czapek. Makijaż oczu w stylu kotów jest nie tylko niezwykły, ale także seksowny, kobiecy, tajemniczy. Ten makijaż jest wykonywany przy użyciu dymnego, szarego, brązowego lub czarnego cienia i ołówek lub kredki do oczu, które kształtują oczy w kształcie migdałów.

Jeśli wolisz jaśniejsze odcienie, wolą odcienie perłowe. W takim przypadku ważne jest, aby dobrze pomalować rzęsy.

Moda na makijaż w 2015 roku nie ominęła brwi, co powinno być naturalne, ale oczywiście pozbawione naturalnego zaniedbania. Szerokie brwi, w każdym przypadku, są utworzone przez pincetę i ołówek dorisovyvayutsya.

Modny make-up 2015 promuje naturalność, więc pocałunki nie powinny zostawiać na policzkach śladów szminki. Uzbrój się w bladoróżowy, bezbarwny, koralowy środek dekoracyjny i tylko delikatnie podkreśl swoją zmysłowość i urok.

Ten makijaż nie wymaga wiele czasu i wysiłku, ale pomoże kobietom w każdym wieku czuć się pewnie i pięknie w każdej sytuacji.

makijaż 2015 1makijaż 2015 2makijaż 2015 3
makijaż 2015 4makijaż 2015 5makijaż 2015 6
makijaż 2015 7makijaż 2015 8makijaż 2015 9