Denis Simachev to znany rosyjski projektant, który jest także założycielem tytułowej marki DENIS SIMACHYV, DJ i restaurator. Ukończył Akademię Tekstylną, po której nazwa Denis Simachev szybko stała się symbolem sukcesu - jego fajne koszulki, dresy, dżinsy i kurtki, stworzone na sumieniu, a co najważniejsze, z poczuciem humoru, natychmiast stały się popularne. Był pierwszym, który użył w swoich ubraniach wzorach Khokhloma, portretach Putina i niesamowitych sloganach takich jak "Chłopiec powiedział - chłopiec zrobił". Denis Simachev otworzył własny butik i dość udany klub. Ponadto założył niskobudżetową rodzinę - firmę amatorskich DJ-ów, która obejmuje siebie.

Marka DENIS SIMACHЁV

Marka DENIS SIMACHVV jest bardzo popularna nie tylko w Rosji, ale także za granicą. Styl odzieży Simachev łączy w sobie motywy narodowe, estetykę ZSRR, jasność i oryginalność form oraz, oczywiście, komfort. Kolekcje zawierają tradycje i nowoczesność, kulturę elitarną i masową, a także ducha narodowej tożsamości. Na kursie jest wszystko: duże nauszniki z futra, koszulki z oryginalnymi napisami i złote łańcuszki, malarstwo Khokhloma, treningi z lat 90-tych, a nawet papuga z ukochanej radzieckiej kreskówki. Wszystkie kolekcje tej marki prezentowane są w Shop & Bar Denis Simachöv. Denis Simachev zarejestrował odmianę Khokhloma, gzhel, sowieckie atrybuty, czyniąc z niej wszystkie własne symbole.

Ubrania DENIS SIMACHЁV

Charakterystyczną cechą tej marki jest patriotyzm i poczucie humoru konsumentów. Spojrzenie na ostre wydarzenia jest uchwycone w kultowych odcinkach z ironicznymi zwrotami. Cytaty na koszulkach są uskrzydlone, a same koszulki są bestsellerami.

Do odzieży charakterystycznych stylów należą: Rock, Grange, Ethno, a popularne i najpopularniejsze kolory to czerwony i niebieski. Denis używa dzianin, bawełny i jedwabiu do szycia swoich ubrań.

W osobnej linii handlowej Denis Simachev wyróżnił kombinezony sportowe. Cechą kombinezonów sportowych projektantów jest ich wszechstronność. Damski kostium sportowy Simachev z łatwością przeniesiony z kategorii odzieży specjalnej do kategorii codziennej, nadającej się na każdą okazję i okazję. Do szycia odzieży sportowej wykorzystuje praktyczną bawełnę, zapewniającą komfort i trwałość rzeczy oraz przytulny welur, podkreślający miękkość sylwetki i kobiecość linii. Główne akcenty w projektowaniu kombinezonów sportowych są symbolami narodowymi i politycznymi, a najbardziej rozpoznawalne są modele o różnych kolorach Khokhloma i herbach wykonanych w procesach artystycznych.

Ubrania Denisa Simachöva - jasne i wymagające, ale zawsze interesujące i pełne życia.

Można powiedzieć, że Denis Simachev ożywił kult naszej ojczyzny i pokazał, że motywy ludowe mogą być efektowne, pieriestrojka jest stylowa i brutalna, a lata 90-te są naprawdę bardzo modne!

Denis Simachev 1Denis Simachev 2Denis Simachev 3
Denis Simachev 4Denis Simachev 5Denis Simachev 6
Denis Simachev 7Denis Simachev 8Denis Simachev 9