Makijaż jest zawsze integralną częścią kobiecego wizerunku. Kobieta powinna być godna wszystkiego, od makijażu do butów. Oczywiście malowaliśmy tak, jak nam się wydaje, że najbardziej nam odpowiada. Jeśli jednak wysłuchasz rad stylisty, możesz odkryć wiele nowych i interesujących rzeczy dla swojego wizerunku.

Modny makijaż 2014 roku

Zacznijmy od stanu Twojej skóry. Warunkiem perfekcyjnego makijażu jest zadbana i czysta skóra. Tylko pod tym warunkiem możesz wykonać spektakularny makijaż, nawet bez specjalnego piękna.

Tak więc styliści w tym roku, podobnie jak w przeszłości, robią błąd naturalny makijaż . Dziwne, jak może się wydawać, ale czasami jest trudniej zrobić niż jasno. Co oznacza naturalny makijaż? Jest to najbardziej naturalny odcień skóry twarzy, policzków, warg. Nawiasem mówiąc, zerwanie brwi ze łzami w oczach nie jest konieczne. Doceniana jest gruba, naturalna linia brwi.

Makijaż smoky eyes jest uważany za bardzo modne w 2014 roku. Oczy zanurzone w chmurze cieni będą wyglądały bardzo wyraziście podczas wieczornych uroczystości. W tym samym czasie nie powinieneś kłaść szczególnego nacisku na usta. Robiąc tak modny makijaż oczu, przyciągasz dużo uwagi. Jeśli wolisz zarządzać jednym tuszem lub popularne w tegorocznych strzałkach w stylu retro, po prostu pokaż, aby wybrać usta z jasną szminką. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku odcień skóry powinien być jak najbardziej równomierny.

Projektanci marki Emilio Pucci oferują delikatne pastelowe odcienie, takie jak delikatny różowy. W tym przypadku oczy są podkreślone czarnymi strzałkami. Ten makijaż jest idealny dla dziewcząt o blond włosach.

Moda 2014 podtrzymuje ubiegłoroczny makijaż dzięki tak zwanej arystokratycznej bladości. Blada cera, bladoróżowe usta i tylko nieznacznie zaakcentowane oczy z czarnymi strzałami.

Najmodniejszym makijażem dla Ciebie jest Twoja natura, nieco dostosowana w specjalny sposób. Ale niech to pozostanie twoją małą przebiegłością.

Makijaż 2014 1Makijaż 2014 2Makijaż 2014 3
Makijaż 2014 4Makijaż 2014 5Makijaż 2014 6
Makijaż 2014 7Makijaż 2014 8Makijaż 2014 9