Dawno, dżinsy zwinięte wyłącznie dla wygody. Dziś jest prawdziwym trendem i wskaźnikiem dobrego smaku. Ale musisz zręcznie podnosić dżinsy, aby stworzyć nowoczesność obraz mody .

Jak pięknie zakładać dżinsy?

Istnieje kilka sposobów zakładania dżinsów. To wcale nie jest trudne. Przeanalizujemy, w których przypadkach widać, jak wkłada się dżinsy.

  1. Styl chłopaka. Jedna z najmodniejszych wersji jeansów z podszewką 2014. Niezbędne jest zwinięcie takiego modelu dżinsów, wtedy zdjęcie będzie odpowiednie, nie pozbawione kobiecości.
  2. Obecność zarysowań i dziur w dżinsach. Te elementy dekoracyjne nalegają na bramę. W końcu możesz stworzyć naprawdę zbuntowany i nieformalny wizerunek.
  3. Tandemowe jeansy z botkami. Możesz nosić dżinsy i bluzę, ale lepiej będzie schować spodnie w taki sposób, aby widoczny był pasek skóry nóg. Lekko rozchylona noga będzie wyglądać niezwykle atrakcyjnie.
  4. Oryginalne zaniedbanie. Możesz próbować wtoczyć spodnie do tuby i lekko je zgiąć.

Tak więc dżinsy, schowane pod spodem, są dziś bardzo popularne, ale czy wszystkie modele nadają się do tego? Najbardziej nadaje się do bram prostych lub obcisłych jeansów. W przypadku szerokich spodni takie eksperymenty najlepiej nie wykonywać.

Dżinsy damskie z definicji nie mogą wyglądać stylowo, jeśli noszą je skarpetki. Lepiej wybrać jedną rzecz - skarpetki lub obroty. Chude dżinsy z cienkiej tkaniny również nie są najlepszą opcją w przypadku frekwencji. Ich pierwotnym pomysłem jest całkowite okrążenie nogi, a pomysł ten nie powinien być zniekształcony.

Nie zapominaj o elementarnej etyce. Modne podwiązane dżinsy w żaden sposób nie można zastosować do oficjalnego obrazu roboczego. Pozostaw tę opcję odzieży na spacer na ulicy lub na świeżym powietrzu z przyjaciółmi.

Jeansy w rolkach 2014 1Skręcone dżinsy 2014 2Walcowane dżinsy 2014 3
Dżinsy w rolkach 2014 4Inverted Jeans 2014 5Skręcone dżinsy 2014 6
Dżinsy w rolkach 2014 7Walcowane dżinsy 2014 8Dżinsy w rolkach 2014 9