Kobieta w każdym wieku chce wyglądać niesamowicie. Zawsze stara się być trendy, stylowo ubrana i jednocześnie czuć się pewnie. Dla dziewcząt sezon wiosna-lato 2015 przygotował wiele nowych produktów w modzie dla nastolatków. Słoneczne dni nie są daleko, a to sugeruje, że nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę, czyniąc cię jeszcze szczęśliwszą.

Moda dla nastolatków 2015 - stwórz swój własny styl

W tym sezonie trendy w modzie, bardziej niż kiedykolwiek, z powodzeniem wcielają się w wewnętrzny świat i preferencje smakowe młodych kobiet mody. A więc najważniejsze style są rozpoznawane: na co dzień , sport, kraj, glam rock, retro, wojskowy.

Każda fashionistka będzie mogła znaleźć tutaj coś własnego, coś, co odzwierciedla jej poglądy, jej własną pozycję życiową. A to z kolei da "radość" wizerunkowi, pomoże odkryć indywidualność, pokazać charakter.

Tak swobodnie - wolność bez ograniczeń. Czego potrzebuje zbuntowany nastolatek. W tym przypadku, bardziej niż kiedykolwiek, będą dżinsy, koszulka, koszula, kurtka i kamizelka. Bluzy i syntetyki są mile widziane od tkanin.

Styl sportowy to połączenie niewygodnych przedmiotów. Tak więc kolekcja Juicy Couture udowodniła, że ​​kombinezon na poranne przebiegi wygląda dobrze z butami na obcasach.

A co do stylu country, to ubrania wykonane w całości z naturalnych tkanin, dzięki czemu skóra "oddycha". Prostota i kobiecość - oto, co przechowuje.

Jedna nazwa "glam rock" już nosi coś w duchu rockowej młodości. Są to obcisłe spodnie, sznurowane kozaczki, ciemna koszulka, ultrakrótkie spodenki jeansowe w połączeniu z czarnymi rajstopami.

Czasami "retro" to styl życia. Są to ubrania w la Marilyn Monroe, sukienki baby-doll, fryzura babette.

Wreszcie wojsko to kurtka bombowa, grochówka, płaszcz z zapięciem na pętlę, buty wojskowe i t-shirty w kolorze khaki.

nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 10nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 11nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 12
nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 13nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 14nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 15
Co ubrać?
  1. Dżinsy Moda na sezon wiosna-lato 2015 mówi, że dziewczyny mogą bezpiecznie nosić dżinsy z nogawką zwiniętą do kostki. Wygląda nie tylko stylowo, ale jest też praktycznym detalem dla starych rzeczy. Na letnich wakacjach możesz obnosić się w podartych dżinsach z wszelkiego rodzaju marszczeniami. Najciekawsze jest to, że im więcej cięć, tym bardziej modne ubrania.
  2. nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 16nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 17nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 18
  3. Sukienki Styliści uważają, że kolor jasny zielony, pomarańczowy, niebieski, koralowy, żółty, turkusowy i beżowy będą najbardziej odpowiednimi kolorami w modzie młodzieżowej w 2015 roku, w szczególności dla nastolatków. Należy pamiętać, że ważne jest, aby wybrać zakres kolorów, począwszy od rodzaju koloru na zewnątrz. Jeśli chodzi o style, ubrania takie jak "baby-doll", "polo", "torba" i sundress znów są na szczycie popularności.
  4. nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 19nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 20nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 21
  5. T-shirty, lekkie swetry . Moda młodzieżowa wiosna-lato 2015 - często jest to rzecz monofoniczna. Wydruk jest dozwolony, ale musi być duży lub mały. W gorącym sezonie powinieneś nosić bezpłatne szczyty.
  6. nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 22nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 23nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 24
  7. Moda szkolna 2015 dla nastolatków . Styl biznesowy, jasne lub ciemne kolory, monotonia i, być może, szkocka komórka - to jest teraz popularne w Olympusie w modzie młodzieżowej. Co więcej, szkolny ubiór może być kojarzony z jaskrawymi pomarańczowymi i zielonymi wstawkami z tkaniny. W ten sposób marka A La Russe Anastasia Romantsova zdecydowała się połączyć współczesne trendy w modzie z daleką przeszłością.
  8. nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 25nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 26nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 27

Nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 - główne trendy

A więc wszelkiego rodzaju popularne odbitki w postaci sylwetki kota, groszku, kwiatowych rysunków, napisów. Buty, takie jak torby, powinny być jasne. Wprowadza nutę wszechstronności do obrazu. Nawet jeśli regulacje szkolne wymagają, aby nastolatek nosił szary, czarno-biały uniform, "rozcieńczyć" go małymi kolorowymi dodatkami.

nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 1nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 2nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 3
nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 4nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 5nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 6
nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 7nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 8nastoletnia moda dla dziewczynek 2015 9