Wreszcie w Toronto odbyła się prezentacja proszku, szminki i innych nowości z kolekcji meteorytów z Gerlen - Boże Narodzenie 2016. Dosłowne tłumaczenie nazwy nowej kolekcji brzmi jak "śnieg i cuda" (Neige Et Merveilles). Piękno z wielu krajów nie może przestać szukać, po pierwsze, wyglądu opakowania, jego wyrafinowania, elegancji i śladów szyku.

Kolekcja świąteczna Gerlen - 2015-2016

Długo oczekiwane meteoryty pojawią się w postaci plastikowych kul, ozdobionych białymi i złotymi kolorami. Biały puff ozdobiony kokardą w kolorze złotym stanie się obowiązkowym dodatkiem do takiego piękna. Jeśli mówimy o zakresie rund, to jest iskrzący biało-złoty. Niewątpliwą "atrakcją" meteorytów będą sproszkowane białe gwiazdy. Na końcu etui zdobią płatki śniegu, które pomogą zainspirować przedświąteczny nastrój.

Warto wspomnieć o cenach meteorytów:

  • Meteorites Voyage Enchanted Skin-Perfecting Illuminating Matte Powder - 214 cu;
  • Guerlain Meteorites Enchanted Snowflakes Light Enhancing Powder - 89 USD

Kolekcja makijażu Gerlen - Boże Narodzenie 2015-2016 można kupić od 1 listopada 2016 r.

Ciekawa piękność z przyjemnością dowie się, że oprócz meteorytów nowa kolekcja świąteczna została uzupełniona pięciokolorową paletą Guletlain, błyszczyk , bogaty kolor malinowo-czerwonej szminki, a także proszek z efektem anti-aging.

Nawiasem mówiąc, nie każda kobieta mody może polubić kolor szminki, ale powinieneś jeszcze przyjrzeć się jej opakowaniu: metalowe płatki śniegu zdobią połysk. Aby ukończyć skrzynkę zdobi złoty guzik.

A paleta jest bardzo podobna do tej z zeszłorocznego wydania. Nie trzeba dodawać, że dla meteorów należy nabyć nie tylko matową czerwoną szminkę, ale także złoty top dla delikatnych kobiecych ust.

Świąteczne meteoryty Guerina 2016 1Świąteczne meteoryty Guerina 2016 2Świąteczne meteoryty Guerina 2016 3
Świąteczne meteoryty Guerina 2016 4Świąteczne meteoryty Guerina 2016 5Guerlain Christmas meteorites 2016 6
Świąteczne meteoryty Guerina 2016 7Świąteczne meteoryty Guerina 2016 8Świąteczne meteoryty Guerina 2016 9