W ostatnich latach wygoda i praktyczność zyskuje coraz większą popularność, więc styl sportowy w modzie damskiej wciąż jest w modzie. Moda na tenisówki w 2016 roku pozostaje aktualna, ale potrzebujemy nie tylko wygody. Nawet w obuwiu sportowym chcesz wyglądać stylowo i przyciągać uwagę.

Modne damskie sneakersy 2016

Zazwyczaj trampki są podzielone na modele sportowe i do noszenia na co dzień. To drugie modele, które z reguły odzwierciedlają trendy w modzie, ale projektanci nie zatrzymują się na tym, co zostało wykonane i nadal zadziwiają nas modnymi kolekcjami, w tym sportowymi. Jakie są trendy w modzie dla tenisówek w 2016 roku?

Klasyka . Jeśli potrzebujesz jednej podstawowej pary butów w szafie, wybierz buty w kolorze czarnym, białym lub beżowym. Może to być kombinacja kolorów (nie więcej niż dwóch) lub monochromatycznych butów. Klasyczna niska gumowa podeszwa i zaokrąglone nosy pozostają w trendach.

Jasne kolory . Oprócz zwykłych odcieni pastelowych, projektanci oferują jasne, równomierne kolory i kombinacje dla tenisówek 2016.

Kolorowe wstawki . Paski o jasnych kolorach (fioletowym, różowym, limonkowym i innych) pozostają aktualne w tym sezonie.

Gra kolorów i światła . Najmądrzejsze modne trampki w 2016 roku reprezentuje Nike - to niesamowite obuwie wie, jak zmienić kolor, a nawet świecić w ciemności.

Cyrkonie, nadruki, wielokolorowe koronki . Nowości 2016 roku są również prezentowane z trampkami o jasnym lub niepozornym wyglądzie drukuje złote i srebrne wstawki, cyrkonie, wielokolorowe i świetliste sznurowadła itp. Te trampki można z łatwością nosić nawet w sukience lub spódnicy.

Damskie trampki Adidas (Adidas) 2016

Niemiecka firma Adidas nadal zadowala swoich fanów wygodnym, stylowym i, co najważniejsze, wysokiej jakości obuwiem. Adidasy damskie są prezentowane w 2016 roku, w tym jasna seria Adidas Superstar SUPERCOLOR, która obejmuje 50 odcieni na każdy gust.

Nowości w serii adidas 2016 2016 są reprezentowane nie tylko w jasnych kolorach, ale także w nowej fakturze i kształcie. Nowa kolekcja trampek Adidas 2016 doskonale łączy w sobie wygodę i elegancję, dlatego nie pozostawi obojętnym żadnej, nawet najbardziej wymagającej, fashionistki.

Sneakers 2016 1Sneakers 2016 2Sneakers 2016 3
Sneakers 2016 4Sneakers 2016 5Sneakers 2016 6
Sneakers 2016 7Sneakers 2016 8Sneakers 2016 9