Każdego dnia święto nowego roku staje się coraz bardziej widoczne. Dlatego dziewczyny są zaskoczone wyborem pięknego stroju na główną noc w roku. Jest patronowany przez Ognistego Koguta, którego należy nakłonić, wybierając odpowiedni strój.

Kostium na Nowy Rok 2017 - Rok Koguta

Do stroju na Nowy Rok 2017 należy zwracać szczególną uwagę. Na wielu imprezach firmowych zwykle pojawia się w strojach karnawałowych. Oczywiście muszą one pasować do symbolu nadchodzącego roku - Czerwonego Koguta, który kocha wszystkie piękne i niezwykłe. Utworzony obraz musi promieniować pasją, ogniem. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać następujące stroje:

  1. Aby wygrać przysługę Rooster, a także wyróżnić się na urlopie, pomoże to wygrać, jak na przykład garnitur Firebird. Może być szyta z jasnych lub błyszczących, przepływających tkanin.
  2. Orientalny strój na Nowy Rok 2017 również będzie wyglądał spektakularnie, a kogut reprezentuje zdecydowanie i ekscentryczność, którą należy dopasować do stroju. Szerokie spodnie, prosta bluzka lub top, szal z jasnym haftem to bardzo odważna i niecodzienna opcja. Klejnoty są mile widziane, ale nie powinny być zbyt duże, inaczej będzie wyglądać bez smaku.
  3. Kogut jest ulubionym bohaterem rosyjskich bajek, dlatego goście festiwalu mogą pojawić się w formie symbolu roku, a także bajkowych książąt i księżniczek.
kolor na nowy rok 2017 10kolor na nowy rok 2017 11kolor na nowy rok 2017 12
Wybór garnituru - spodni czy spódnicy?

Kostium na Nowy Rok 2017 dla dziewczynki musi pasować do odcieni granego płomienia. Powinien zostać usunięty lampart tygrys lub inne kolory związane ze zwierzętami drapieżnymi. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać następujące stroje:

  1. Spodnie nadają się na Nowy Rok 2017. Biorąc go na imprezę lub imprezę noworoczną, nacisk kładziony jest na wyrazistość, strój powinien wyprowadzić hostessę z tłumu. Idealnym rozwiązaniem jest uszywanie go z tkaniny o pomarańczowej lub czerwonej palecie. Pod spodem trzeba założyć białą bluzkę, bo nie powinna zwracać na siebie uwagi.
  2. Garnitury ze spódnicami . Długa spódnica z dziwacznym ornamentem ozdobi każdą dziewczynę i będzie odpowiadać noworocznemu stylowi. Aby nie przeładować obrazu szczegółami, nosi się zwykły biały top bez dekorowania.

Ozdoby dopasowane do boku muszą pasować do symbolu roku. Najbardziej preferowane są okrągłe kolczyki, naszyjniki z długimi piórami, złote pierścionki i bransoletki, masywny zegarek.

kolor na nowy rok 2017 1kolor na nowy rok 2017 2kolor na nowy rok 2017 3
kolor na nowy rok 2017 4kolor na nowy rok 2017 5kolor na nowy rok 2017 6
kolor na nowy rok 2017 7kolor na nowy rok 2017 8kolor na nowy rok 2017 9