Zhan i Paraskeva to marka, która produkuje jasne, wesołe, oryginalne ubrania. "Przestań żyć w szare dni" - to credo głównego projektanta marki Tamara Klyamuris.

Firm Jean i Paraskeva

Zhan i Paraskeva to młoda, ale już dość znana rosyjska marka odzieżowa. Pomimo faktu, że firma została założona niedawno, jej produkty udało się złapać fantazji wielu kobiet. Jest kilka powodów:

  1. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnych tkanin. Być może jest to główna różnica tego producenta od innych podobnych.
  2. Firma Zhan i Paraskeva używa w produkcji nietypowych elementów, które oczywiście pozwalają wyróżnić się i wyglądają bardziej imponująco.
  3. Asortyment firmy jest bardzo duży - w kolekcjach znajduje się wiele pięknych, wygodnych, funkcjonalnych elementów garderoby damskiej.
  4. Firma Jean i Paraskeva dba o swoją reputację - prawdopodobnie nie będziesz mieć pytań o niezrównaną jakość rzeczy.

Jak mawiają projektanci firmy Jean i Paraskeva, nie kryją w sobie popularności. Po prostu starają się zadowolić absolutnie wszystkie kobiety - od kobiet biznesu do gospodyń domowych. To dla szerokiej rzeszy kobiet szyć ubrania i dążyć do tego, aby nie były bezosobowe.

Kolekcje odzieży Jean i Paraskeva

Ubrania Jean i Paraskeva przyciągają uwagę. Przede wszystkim przyjemnie zaskakuje swoim niestandardowym krojem. Oczywiście w każdej kolekcji można znaleźć wiele elementów, które są zbliżone do stylu klasycznego, ale raczej większość produktów w stylu etno i stylu na co dzień .

Ubrania wykonane z naturalnych tkanin zawsze były modne, a dziś takie produkty są bardzo cenione. Projekty odzieży lnianej Jean i Paraskeva spełniają wszystkie trendy w modzie, ponadto marka produkuje wyroby z bawełny, bambusa, eukaliptusa, jedwabiu i wełny. W takich rzeczach latem nie jest gorąco, a zimą w zimie - naturalne tkaniny doskonale zatrzymują ciepło, wchłaniają wilgoć. Ich zaletą jest to, że nie wywołują alergii, są przyjemne dla organizmu i zachowują swój pierwotny wygląd przez długi czas.

Bawełniane, wełniane, lniane ubrania Jean i Paraskevy powstają z uwzględnieniem kaprysów mody, ale mimo światowych standardów wprowadzają w życie pomysł na projekt. Dlatego produkty tej marki wyglądają świeżo i nietypowo.

Nowa kolekcja Jean i Paraskeva

Każdego sezonu Jean i Paraskeva rozpieszczają swoich fanów nową kolekcją, a ten rok nie był wyjątkiem. Jesień i zima są tuż za rogiem, a kobiety mody mogą już zaznajomić się z tym, co projektanci marki oferują w zimnych porach roku.

W katalogu eko-odzieży Jean i Paraskeva można znaleźć spodnie, spódnice, trencze, kurtki, sukienki - wszystko, co jest przydatne do tego, aby nawet najbardziej ponury i zimny dzień był radosny i wygodny. Kolekcja jesień-zima 2016-2017 prezentowana jest w ciekawej kolorystyce - zawiera kolory: ciemnozielony, niebieski, szary, koralowy, fioletowy. Same modele są kreatywne. Spodnie Jean i Paraskeva mają przeważnie wolny, prosty krój, ale doskonale podkreślają godność postaci. Kurtki, kurtki i trencze w stylu zamorskim skutecznie uzupełniają codzienny wygląd. Spódnice tej firmy są niezwykłe - większość z nich jest długa, ozdobiona zasłonami. Sukienki i sukienki również dobrze się prezentują na różnych figurach, wszystkie są kobiece i niepodobne do siebie.

jean i paraskeva 1jean i paraskeva 2jean i paraskeva 3
jean i paraskeva 4jean i paraskeva 5jean i paraskeva 6
jean i paraskeva 7jean i paraskeva 8jean i paraskeva 9