Aby wyglądać zadbanie i kobieco, nie wystarczy po prostu założyć piękny strój. Wybór fryzury lub stylizacji odgrywa szczególną rolę w tworzeniu dowolnego obrazu. Jeśli włosy są matowe i zaniedbane, nawet najbardziej luksusowy strój nie będzie w stanie odwrócić ich uwagi.

Każda dziewczynka od najmłodszych lat powinna dbać o stan swoich włosów, nie narażając jej jeszcze raz na stres chemiczny. Cóż, jeśli jakieś wydarzenie jest planowane, to fashionistka powinna być świadoma najnowszych trendów w sztuce fryzjerstwa, aby wyglądać stylowo i elegancko. Proponujemy zapoznanie się z opcjami stylizacji na długie włosy, które są istotne w 2014 roku.

stylizacja długich włosów 2014 1stylizacja na długie włosy 2014 2stylizacja na długie włosy 2014 3

Modna stylizacja włosów 2014

W tym roku nie wprowadzono istotnych zmian w zakładach fryzjerskich. Jednak opcje fryzur, które odznaczają się oryginalnością i kobiecością, stały się znacznie bardziej.

Przede wszystkim chciałbym zauważyć, że po każdym myciu włosów włosy powinny być stylizowane suszarką do włosów, aby nadać im dodatkową objętość i efekt gęstości i przewiewności. Za pomocą okrągłej szczotki można zmienić kierunek włosów, umieszczając go nie tylko w środku, ale w przeciwnym kierunku, od twarzy. Taki styl wygląda imponująco na kaskadę fryzury i inne opcje z wykorzystaniem podziałek, trzebieży i drabin.

Jeśli chodzi o bardziej eleganckie fryzury, wśród najbardziej stylowych stylizacji na długie włosy były loki, które przez wiele sezonów z rzędu pobiły wszystkie rekordy popularności. Mogą być duże i małe, wyraźniejsze lub po prostu mieć przebieg. A jeśli włosy są cienkie i rzadkie, można przy pomocy stosu stworzyć dodatkową objętość.

W 2014 r. Najpopularniejsza fryzura na długie włosy stała się kaskadą. Ta fryzura jest dość uniwersalna, ponieważ pasuje do wszystkich kobiet. Ponadto możesz tworzyć różne opcje stylizacji, zaczynając od prostego wyrównania włosów, marszczenia i kończąc na bardziej złożonych kompozycjach, używając różnych splotów.

Mając długie, luksusowe włosy z grzywką, możesz stworzyć delikatną i romantyczną stylizację, rzucając ją po jednej stronie, po trochę zwiniętej. Grzywka w tym przypadku może być ułożona na boki, za pomocą ukośnego rozstania lub rozłożonego po obu stronach.

Jeśli włosy z natury mają kędzierzawą strukturę, można je wyrównać za pomocą specjalnego żelazka. Idealnie gładkie włosy są zawsze modne, poza tym wyglądają całkiem imponująco.

Cóż, jeśli lubisz stylizować w stylu retro, powinieneś zwrócić uwagę na zebrane opcje fryzur. Na przykład włosy na centralnej części głowy powinny być dobrze uczesane. Następnie delikatnie wyszczotkuj wierzchnią warstwę pędzelkiem, nie zmniejszając objętości, i zamocuj go z tyłu głowy jako ogon konia lub belka. Satynowa wstążka wiązana wokół głowy lub obręcz pomoże stworzyć retro wygląd.

stylizacja na długie włosy 2014 4stylizacja na długie włosy 2014 5stylizacja na długie włosy 2014 6
stylizacja na długie włosy 2014 7stylizacja na długie włosy 2014 8stylizacja na długie włosy 2014 9
stylizacja na długie włosy 2014 10stylizacja na długie włosy 2014 11stylizacja na długie włosy 2014 12