Dla każdej kobiety głównym celem jest jej nieskazitelny wygląd i nie ma znaczenia, gdzie jest i dokąd zmierza. Modne kobiety starannie dobierają ubrania, akcesoria, makijaż i oczywiście nie zapominają o stylizacji i fryzurach.

Dzisiaj, dzięki swobodnemu myśleniu i utalentowanym rzemieślnikom, istnieje wiele opcji stylizacji, które każda kobieta może zrobić dla siebie w domu. Ale pośród ogromnego wyboru chcę się skupić na stylizacji w stylu retro, ponieważ to on jest w pełni zdolny do odkrywania kobiecej seksualności i atrakcyjności.

Retro styl

Styl retro jest bardzo popularny wśród gwiazd Hollywood, zwłaszcza jeśli chodzi o fale. Dziś ta fryzura nazywa się Hollywood. Daje obraz pewnej elegancji, kokieterii i większej kobiecości, a od lat 30-tych XX wieku nie wychodzi z mody. Przy okazji, aby stylizacja "fali" w stylu retro była bardzo prosta. Aby to zrobić, umyj włosy szamponem, dzięki czemu Twoje włosy będą miały większą objętość. Lekko wysuszyć włosy do stanu mokrego, a następnie nałożyć piankę na mokre włosy. Następnie za pomocą okrągłej szczotki i suszarki do włosów wysuszyć włosy, próbując nadać im maksymalną objętość. Następnie weź pincetę i zwiń na nich małe pasmo włosów w pierścieniu, przyczepiając pincetę do głowy na końcu. Tę samą procedurę należy powtórzyć na pozostałych włosach. Włosy powinny być przez jakiś czas samotne, schłodzić się, lub możesz wykonać tę procedurę przed pójściem spać, a rano zrobić piękną fryzurę z Hollywood. Po pewnym czasie usuń spinki, bez czesania włosów, palcami, dzieląc loki na duże pasemka. Następnie z loków tworzą fale, zabezpieczając je klipami i traktując lakierem do włosów. Po wyschnięciu lakieru ostrożnie wyjąć zaciski. W ten sposób możesz bezpiecznie wybrać randkę, spacer lub po prostu zadowolić się swoim ulubionym, dobrym nastrojem.

Jeśli chcesz stylizować włosy na średniej długości, zwróć uwagę na czarującą babetę noszoną przez słynną Audrey Hepburn. Babette idealnie łączy się z wieczorowymi i koktajlowymi sukienkami, więc jest bardziej odpowiednia na oficjalne wydarzenie. Obwody wolumetryczne lub skorupa nadają się do swobodnego wyglądu i mogą znajdować się albo z tyłu głowy, albo z dwóch, w prawej i lewej części skroniowej. Za lokami może pozostać płynący.

Cóż, jeśli masz krótkie włosy, to na takiej długości jest wiele retro stylizacji, na przykład takie same kobiece fale jak w Merlin Monroe lub możesz podać objętość włosów za pomocą polaru, na przykład Jacqueline Kennedy. W takim przypadku możesz przywiązać do głowy stylową satynową wstążkę.

stylizacja retro 1stylizacja retro 2stylizacja retro 3
stylizacja retro 4stylizacja retro 5stylizacja retro 6
stylizacja retro 7stylizacja retro 8stylizacja retro 9