Manicure francuski - jest to wersja z białym paskiem u góry, która nadaje się do każdej odzieży. Jest to istotne i prawie 40 lat temu, kiedy ta metoda malowania została po raz pierwszy zademonstrowana. Projektanci bawią się kształtem białej krawędzi, więc w 2015 roku popularne będą francuskie paznokcie o trójkątnych, sercowatych, półkolistych, wklęsłych krawędziach. Również odpowiedni design z motywami koronki lub użyj zamiast białej krawędzi kilku rzędów białych kropek, wykonanych lakierem.

Rodzaje francuskiego 2015

Kolorowa kurtka. Kolorowa kurtka 2015 jest równie ważna jak zawsze, a nie tylko krawędzie gwoździa, ale także podłoże lakierowe mogą się zabarwić. Kombinacje mogą być bardzo różnorodne, od jasnych, na przykład, czarnych krawędzi i czerwonej podstawy, do pastelowych: różowa podstawa i niebieska końcówka. Zawsze istotne odmiany klasycznej kurtki z czerwonymi lub czarnymi krawędziami.

Francuski w połączeniu z manicure księżyca. Trend w ubiegłym roku, który będzie istotny w następnym. Dzięki tej wersji manicure lakierowany jest inny kolor niż podstawa, nie tylko krawędź gwoździa, ale także dziura u podstawy. Taka kurtka w 2015 roku może być z kryształkami, ale jest to bardzo aktywna i klubowa wersja.

Kurtka ze stali Modna kurtka 2015, która wykorzystuje specjalne folie foliowe lub paski do manicure, aby stworzyć efekt stalowej krawędzi paznokcia. Bardzo jasny i odważny design, odpowiedni dla odważnych dziewcząt. Bardziej stłumioną wersją jest pomalowanie paznokcia w jednym kolorze, podkreślenie krawędzi cienkim błyszczącym paskiem.

Ombre-francuski. Manicure ombre Należy do jednej z najbardziej stylowych opcji kurtki na rok 2015. Efekt ombre powstaje poprzez płynne przejście od koloru podstawowego do odcienia wybranego do krawędzi paznokcia. Ten manicure jest dość wszechstronny, a jednocześnie ma niezwykły wygląd. Zazwyczaj stosuje się dwa odcienie lakieru, aby uzyskać efekt ombre, ale w razie potrzeby można zastosować kolory pośrednie, a efekt przejścia będzie bardziej miękki i gładszy.

Odwrócił kurtkę. W tym roku pojawią się modne możliwości kurtki obrotowej, gdy nie krawędź płytki paznokcia, ale na przykład jej podstawa lub część boczna, jest podkreślona lakierem w kolorze. Istnieje również specjalny rodzaj kurtki o nazwie "Hollywood manicure", gdy półokrągły obszar u podstawy płytki paznokcia jest podkreślony kontrastowym lakierem.

kurtka 2015 1kurtka 2015 2kurtka 2015 3
francuski 2015 4francuski 2015 5kurtka 2015 6
Francuski 2015 7kurtka 2015 8kurtka 2015 9