Wśród konsumentów branży modowej akcesoria cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ dzięki ich pomocy sprawiają, że faktyczna notatka na zdjęciu znacznie łatwiej niż w każdym sezonie radykalnie zmienia garderobę. Jakie są więc akcesoria modowe 2014 roku?

Akcesoria - trendy w modzie 2014

Lot fantazji projektowej w tym roku nie ma granic - w trendzie wydaje się, nieprzystające kolory i materiały oraz najróżniejsze formy i modele. Jednak niektóre tendencje są narysowane. Jeśli chodzi o akcesoria, moda 2014 daje pierwszeństwo dużym, "ważkim" formom i tomom. Na korzyść - naturalne materiały, nadal ekologiczne i ręcznie wykonane produkty są popularne. W planie kolorów modne są głębokie, nasycone kolory, klatka, pasek, etniczne i zwierzęce nadruki.

Stylowe akcesoria 2014

Jednym z najbardziej klasycznych ozdób jest tradycyjnie zegarek. W 2014 r. Projektanci preferują duże, ale jednocześnie płaskie tarcze, gumowe lub plastikowe paski (skóra stopniowo daje ołów). Kolorystyka to tradycyjny czarny, brązowy, awangardowy niebieski i żółty do męskich zegarków i jasne, czasem nawet trujące kolory dla kobiet.

Kolejna klasyczna wersja akcesoriów - paski i pasy. W tym sezonie mogą być cienkie lub nie, lub szerokie na plecach i zwężające się od przodu, wykonane ze skóry, zamszu lub tkanin podstawowego stroju. Połącz tę różnorodność dwa punkty - brak zeszłorocznych dużych klamerek i spójność kolorów z głównym strojem, a nie z innymi akcesoriami.

Kapelusze i czapki w 2014 r., W porównaniu do zeszłorocznych, bardziej zwięzłych - wydłużonych lub o ogromnych polach, nie są już korzystne. Czapki z FEDORA i berety pozostały na pozycjach lidera. Hit sezonu - dwukolorowe nakrycia głowy.

Szale i chusty - te niezmienne letnie damskie akcesoria w 2014 roku otrzymały oryginalny zabieg. Projektanci postanowili podkreślić szyfonową i jedwabną lekkość i lekkość za pomocą rozwiązania kolorystycznego - w modne jednokolorowe chusty i szale kwiatów z pierwszej dziesiątki tego roku.

Jednym z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych akcesoriów na rok 2014 dla dziewczynek są okulary. Nie tylko pełnią funkcję ochronną lub medyczną, ale również działają jako element stylu. W modnych okularach przeciwsłonecznych tego roku okulary są brązowe lub niebieskie, a odcienie kolorów są również mile widziane. Ale rama może być bardzo różna - metal, plastik, drewniane, jasne kolory, w czarno-białe paski lub z nadrukiem zwierzęcym.

akcesoria 2014 1akcesoria 2014 2akcesoria 2014 3
akcesoria 2014 4akcesoria 2014 5akcesoria 2014 6
akcesoria 2014 7akcesoria 2014 8akcesoria 2014 9