Aerografia na paznokciach jest dokładnie tym, co zamieni je w dzieło sztuki. Nic dziwnego, że w rzeczywistości aerografia paznokci nazywana jest malarstwem artystycznym. Z jej pomocą doświadczeni mistrzowie tworzą niesamowite wzory upiększeń, rysunki, a nawet mikrotunki, których główną cechą są płynne przejścia, fascynujące swoim pięknem.

Trochę historii na temat techniki airgraphics na paznokciach

W 1876 roku świat zobaczył pierwszy aerograf. Stworzony i opatentowany przez Edgara Stanleya, amerykańskiego biznesmena i współzałożyciela firmy Stanley Motor Carridge Company. Trzy lata później jego otwarcie nieco skorygował Ebner Pyler, który w tym czasie pracował jako jubiler w mieście Iowa. Oryginalna nazwa obecnego aerografu została zarejestrowana jako "narzędzie do tworzenia rysunków akwarelowych i zastosowania go do celów artystycznych". Z biegiem lat ogromna maszyna została zmodernizowana do rozmiaru zwykłego długopisu. Warto wspomnieć, że dziś najlepsze aerografy tworzone są przez japońskich mistrzów.

Aerografia - pomysły na piękny design na paznokciach

Aerografia pozwala tworzyć rysunki na paznokciach modnych kobiet o niesamowitej urodzie, a co sezon w tym obszarze pojawiają się nowości, trendy, które pomagają kobietom wyglądać jeszcze nowocześniej i modniej.

Zanim przejdziemy do przykładów najbardziej spektakularnych dzieł powstałych przy pomocy tego malarstwa artystycznego, warto wspomnieć, jak powstają takie rysunki:

  1. Przede wszystkim kładzie się fundament przyszłości Nail-art - z jednym lub większą liczbą kolorów tworzone jest główne tło.
  2. Następnie na suchym pokryciu nałożyć specjalne szablony.
  3. Teraz mistrz używa aerografu. Jeśli chcesz narysować drobne szczegóły, używa cienkich pędzli.
  4. Na tym etapie zakończono tworzenie niesamowitego obrazu na paznokciach. Pozostaje wykańczać: stosować brokat, cyrkonie, nici, kamienie i tak dalej.
  5. Ostatnim etapem jest zastosowanie lakieru utrwalającego.

Jeśli mówimy o pięknym wzorze nagietka, najbardziej popularny jest gradient, który nie tylko wygląda imponująco, ale także pomaga wizualnie wydłużyć palce. Kolory mogą być używane najbardziej różnorodne. Najważniejsze, że wybrany zakres koloru lakieru powinien być zgodny z ogólnym obrazem i znajdować się na liście trendów.

aerografia na paznokciach 10aerograf na paznokciach 11aerograf na paznokciach 12

Bardzo stylowe i nieodparcie wyglądające mikroprojekty. Z takich nagietków po prostu nie można oderwać oczu. Co więcej, to piękno będzie doskonałym uzupełnieniem każdego stroju. Czarodziej może odtworzyć dowolny obraz, który ci się podoba, lub pomóc w wyświetlaniu na paznokciach miejsca spoczynku twojego snu.

aerografia na paznokciach 13airbrushing na paznokciach 14aerografia na paznokciach 15

Aby nadać kobiecości, delikatności i romantyzmu paznokciom, motywy kwiatowe stworzone za pomocą aerografu będą wyglądać świetnie. Płatki delikatnej róży mogą jedynie ozdobić część płytki paznokcia lub tylko kilka palców.

aerograf na paznokciach 16aerografia na paznokciach 17aerograf na paznokciach 18

Fani abstrakcyjnych rysunków mogą łatwo stworzyć piękno dowolnej złożoności. Mogą to być wszelkiego rodzaju zygzaki, skomplikowane wzory, obraz tajemniczych mandali, mistycznych łapacze snów , futurystyczne zdjęcia i wiele więcej. Najważniejsze to przyjść do salonu, samemu zrozumieć, co dokładnie chcesz zobaczyć na paznokciach, a mistrz przy pomocy aerografu nie będzie trudny do przetłumaczenia twojego pomysłu na rzeczywistość.

aerografia na paznokciach 19aerograf na paznokciach 20aerograf na paznokciach 21

Ponadto, podczas przemyślanego obrazu ślubu, ważne jest, aby nie zapomnieć, że dla panny młodej airbrushing pomoże stworzyć piękno na paznokciach o niewyobrażalnym wyglądzie.

Dzieła sztuki, śliczne małe zwierzęta, koła, linie, pory roku i wszystko, czego tylko dusza zapragnie, ten obraz malarski może ukazać się na płycie paznokcia.

aerografia na paznokciach 1aerografia na paznokciach 2aerografia na paznokciach 3
aerograf na paznokciach 4aerografia na paznokciach 5aerografia na paznokciach 6
aerograf na paznokciach 7aerograf na paznokciach 8aerograf na paznokciach 9