Gorąca brazylijska rzecz, supermodelka i anioł w dosłownym i przenośnym sensie, Adriana Lima zdołała pokonać urok i pełen wdzięku chód podium na całym świecie. Zasłynęła jako twarz Meybelline New York, modelu marki Victoria's Secret, aw 2012 roku, według autorytatywnego magazynu Forbes, stała się czwartą wśród najbogatszych manekinów na świecie.

Adriana Lima - biografia

Adriana Francesca Lima urodziła się w małym brazylijskim mieście Bahia w rodzinie pracowników socjalnych. Dzieciństwa nie można nazwać słodkimi - kiedy miała zaledwie 6 miesięcy, jej ojciec opuścił rodzinę, pozostawiając matkę z małym dzieckiem w ramionach. Przez wiele lat Adriana nie mogła mu wybaczyć i utrzymywać dystans w komunikacji. Ale po tym, jak sama została matką, postanowiła nawiązać kontakt. W związku ojca i córki, wiosna wreszcie nadszedł - wciąż starają się nadrobić stracony czas.

Jako dziecko Adriana była bardzo nieśmiałym dzieckiem, pilnie studiowała i chodził do kościoła co weekend. Według niej była tak nieśmiała, że ​​po raz pierwszy pozwoliła sobie na pocałunek dopiero w wieku 17 lat, kiedy była już dość sławna w modelowych kręgach.

Adriana Lima rozpoczęła karierę będąc bardzo młodą. Pierwszy kontrakt dostała w wieku 13 lat, gdy klient zobaczył ją w ... centrum handlowym!

W wieku 15 lat ta gorąca piękność stała się sensacją w konkursie piękności "Miss Brazylii", zajmując pierwsze miejsce, aw następnym roku stała się drugą w "Miss World".

Adriana Lima na podium

Kilka lat później młoda i ambitna Lima przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie podpisała kontrakt z autorytatywną agencją modelek Elite Model Management. Prawdopodobnie to był klucz do jej kariery: niekończące się zdjęcia do Elle, Marie Claire, Vogue, elitarnych pokazów, gdzie Adriana pokazała luksusowe ubrania od Vera Wang, Giorgio Armani, Valentino i Guess. Przez kilka miesięcy jej skromne portfolio rosło.

Sądzę, że zastanawiasz się teraz - czy to jest granica marzeń początkującego Hiszpanka? Ale Lima ciągnęła dalej. W 1999 roku, po podpisaniu pierwszego kontraktu z Victoria's Secret, ta supermodelka "wyrosła na skrzydłach". Tak, tak, i to nie była rezerwacja! Adriana stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aniołów tej znanej marki odzieżowej i bielizny.

Od tego czasu żadnemu pokazowi "Victoria's Secret" nie towarzyszyły jej latające chody, lśniące oczy i oczywiście diaboliczna seksualność Supermodelka Adriana Lima pokazała ubrania i bieliznę Victoria's Secret nawet wtedy, gdy nosiła swoje pierwsze dziecko pod sercem. A w 2012 roku, zaledwie 2 miesiące po urodzeniu drugiego dziecka, po raz piąty otworzyła program VS, szokując publiczność idealnymi formami.

Adriana Lima - życie osobiste

Pomimo swojej udanej kariery, Brazylijczyk okazał się wśród kobiet zdolnych do łączenia pracy i rodziny. W 2008 roku Lima ogłosiła zaręczyny z serbskim koszykarzem Markiem Jarowiczem, który rok później w Dzień Wszystkich Miłych powiedział "Tak".

W małżeństwie miała dwie córki - Valentinę i Siennę. Poza wszystkim innym, Adriana udaje się robić dobroczynność, doskonale zna kilka języków - angielski, hiszpański i portugalski, a jej ulubionym autorem jest Gabriel Garcia Marquez.

Limie udało się także spróbować aktorki, grając w popularnym serialu telewizyjnym "Jak poznałem twoją matkę i Ugly Betty", a dzięki jej pięknej i sprytnej Adrianie Lima udowadnia, że ​​sukces jest bliski - możesz go dosięgnąć dłonią. Najważniejsze jest wierzyć, walczyć i ciężko pracować nad sobą!

Adriana Lima 1Adriana Lima 2Adriana Lima 3
Adriana Lima 4Adriana Lima 5Adriana Lima 6
Adriana Lima 7Adriana Lima 8Adriana Lima 9