Popularność stylowych baletek w ostatnich latach jest łatwa do wytłumaczenia - jest to rodzaj obuwia, który najbardziej harmonijnie łączy w sobie wszechstronność, wygodę, elegancję i kobiecość.

W 2014 roku modne muszki baletowe to ogromny wybór. Światowi projektanci, widząc wielką potrzebę kobiet w tym bucie, zrobili wszystko, aby zadowolić nawet najbardziej kapryśną fashionistkę. Oferujemy Ci zobaczyć, jak dobrze to zrobili.

Obuwie baletowe wiosna-lato 2014

Mimo, że moda w tym sezonie jest bardzo różnorodna, klasyczne modele baletowe nie są gorsze od nikogo. Czarne lub beżowe lakoniczne modele wykonane ze skóry, zamszu lub tekstyliów ze schludnym dekorem lub bez niego - takie buty baletowe nie będą zbędne w żadnej modnej szafie. Idealnie zmieszczą się w szafie absolwenta oraz w wizerunku osoby romantycznej i stylistycznej bizneswoman .

Mieszkania baletowe, które łączą kilka materiałów, stały się bardzo popularne w tym modnym sezonie. Na przykład skóra i zamsz lub skóra i tekstylia. Po wybraniu udanej kombinacji takie buty można pięknie wkomponować w wizerunek dżinsów lub romantyczną sukienkę.

Jednym z najmodniejszych butów baletowych są modele ozdobione kokardkami, dużymi kwiatami i innymi jaskrawymi dekoracjami. Aby wyglądały pięknie, należy je łączyć z odpowiednim ubraniem, a dużą biżuterię należy opatrywać tobołkiem, pasem lub innymi dodatkami.

Stylowe mieszkania baletowe z dżetów to kolejny trend w tym sezonie. Doskonale uzupełniają obraz pewnej siebie dziewczyny, która preferuje jasność i oryginalność.

Lekkie sukienki z baletu tekstylnego zostały zaprojektowane tak, aby kobiece nogi były jak najbardziej komfortowe. W modnym sezonie wiosna-lato 2014 wielu stylistów poleca to obuwie wszystkim dziewczętom prowadzącym aktywny tryb życia.

Baletki 2014 1Baletki 2014 2Baletki 2014 3
Baletki 2014 4Baletki 2014 5Baletki 2014 6
Baletki 2014 7Baletki 2014 8Baletki 2014 9