Wiele dziewcząt, które podążają za nowymi trendami, często zadaje sobie ostatnio pytanie: "co to jest - najmodniejsze obuwie 2014 roku?"

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Znani projektanci w tym sezonie postanowili wysłuchać życzeń kobiet, o czym świadczy bogactwo w kolekcjach butów ze szpilkami, stabilnych obcasów, grubych podeszew, a nawet klinów.

Główne kryteria tworzenia modny żeński wizerunek przy pomocy obuwia są jakość, uroda i wygoda podczas chodzenia.

Jednym z głównych trendów mody w 2014 roku jest chęć projektantów do tworzenia modeli, które mogą rzucić urok fashionistek, którzy chcą dostać nową parę butów, sandałów lub butów. Można śmiało powiedzieć, że spośród wszystkich dostępnych w tym roku kolorów i kształtów, niezwykle ważne będą modele ciepłych pastelowych odcieni: beżowy, piaskowy, ognisty pomarańczowy. Czarny, jako najbardziej uniwersalny, nie traci gruntu, ale rozsądnie dzieli pierwsze miejsce z niebieskimi odcieniami.

Trudny wybór: piękno lub praktyczność

Jeśli mówimy o modelu, to w zależności od pory roku można wybrać nie tylko modne lub piękne, ale także praktyczne buty. Wielu krytyków mody uważa, że ​​kobieta może wyglądać pięknie tylko na piętach. Jeśli zastosujesz się do tej teorii, możesz bezpiecznie wybrać wysokie buty lub buty na zimę. Do modnych, ale bardziej praktycznych butów damskich z 2014 roku, warto przypisać buty, które nie wyszły z mody przez trzy kolejne sezony.

Modne letnie buty

Co do modnych butów 2014 roku na lato, to wybór powinien dokonać sama kobieta mody, zwłaszcza, że ​​jest miejsce do wędrowania.

W sezonie letnim oddają się kobietom w różnorodności. Sandały, klinowe buty, obcasy i platforma - to nie jest cała lista, która z pewnością zadowoli miłośników stylowych, a co najważniejsze, kreatywnych rzeczy.

Różnorodne nity i metalowe detale butów sprawią, że Twój obraz będzie bardziej "drapieżny", a letnie sandały ze skomplikowanym nadrukiem na platformie sprawią, że będzie bardziej kobiecy.

Modne ubrania i buty w 2014 roku - to może przynieść ci szczęście w nowym sezonie, ponieważ jeśli ktoś jest pewny siebie, to mu się to uda. Podążaj za modą, bo "spotykają się na ubraniach", stwórz swój własny niepowtarzalny styl.

Postępując zgodnie z powyższymi wskazówkami, możesz łatwo znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz w 2014 roku!

najmodniejsze buty 2014 1najmodniejsze buty 2014 2najmodniejsze buty 2014 3
najmodniejsze buty 2014 4najmodniejsze buty 2014 5najmodniejsze buty 2014 6
najmodniejsze buty 2014 7najmodniejsze buty 2014 8najmodniejsze buty 2014 9