Lustrzany manicure jest jednym z najjaśniejszych i najbardziej atrakcyjnych trendów ostatnich sezonów. Istnieje kilka sposobów osiągnięcia tego efektu - za pomocą lakieru, folii, folii lub nakładek. Rozważ szczegółowo każdą z opcji.


Lustrzany manicure z filmem Minx

Specjalnie opracowane termo-naklejki pozwalają uzyskać, być może, najjaśniejszy manicure. Mogą być monochromatyczne lub z nietypowym wzorem: pod wężem lub lampartem, z kwiatami lub paskami, w gwiazdy lub z abstrakcją. Folia Minx jest nakładana w następujący sposób:

  • Ze specjalnym patyczkiem nagrzewa się pod lampą;
  • po skurczeniu się powłoki i przybraniu kształtu płytki paznokcia nakłada się ją i wygładza;
  • nadmiar wyczyścić pilnikiem do paznokci;
  • folia jest mocowana za pomocą konwencjonalnej powłoki lub szelaku.

Lustrzany manicure z folią

Wygląda bardziej błyszcząco niż jakikolwiek lakier, ale wciąż nie jest tak bezbłędny jak Minx. W przeciwieństwie do pierwszej metody, gdzie sam film ma lepki bok, w tym przypadku potrzebny jest specjalny klej. Folia jest również używana jako specjalna, może być tłumaczona i nie-translacyjna - fakt ten należy wziąć pod uwagę przy zakupie.

Manicure do paznokci

Przy pomocy lakieru do paznokci efekt jest nieco inny. W rzeczywistości nie osiągniesz wyraźnego "lustra", ale stworzenie takiej powłoki w domu jest znacznie łatwiejsze. Jednym z najlepszych lakierów jest lakier do paznokci Layla Mirror Effect - najmniejsze cząsteczki odblaskowe. Również dobre opcje są prezentowane w następujących markach:

  • Essie - Mirror Metallics;
  • Stranger - Chrome Metal;
  • Maybelline - Mirror Magic;
  • Sally Hansen - Chrome Nail Makeup;
  • OPI - Twoje Królewskie Piękno.

Lustrzane cekiny do manicure

Innym sposobem na uzyskanie efektu odblaskowego w manicure - lustro rub. W tym celu stosuje się małe pyłki typu brokat, które nakłada się na lekko wysuszoną powłokę. Nie należy stosować szybkoschnących lakierów - bardzo trudno jest określić moment, w którym lakier nie jest już nasmarowany, ale jeszcze się nie uchwycił. Shimmer wylewa się na powłokę słoja za pomocą pędzla lub nakłada palcem (w zależności od pragnienia mistrza). Kolejne cekiny dosłownie wcierały się w lakier. Należy to zrobić bardzo ostrożnie, aby powłoka pozostała jednorodna.

Ostatnim sposobem na uzyskanie manicure z lustrzanym połyskiem - użyj fałszywe paznokcie . Są sprzedawane w niektórych sklepach specjalistycznych. Łatwiej jest z nimi pracować niż przy użyciu którejkolwiek z powyższych metod, jednak często płyty fabryczne nie pokrywają się z wielkością gwoździa, z powodu którego na bokach jest pusta przestrzeń.

lustro manicure1lustro manicure2lustro manicure3
lustro manicure4lustro manicure5lustro manicure6
lustro manicure7lustro manicure8lustro manicure9