Francuska marka odzieżowa Philippe Carat została stworzona przez nowożeńców Claudię i Philippe'a Carata. Tylko ci ludzie, którzy dopiero zaczynają swoje rodzinne związki, mogli oddychać bezgranicznym oceanem miłości i czułości w swoich modelach. Każda kolekcja marki nasycona jest kobiecymi i eleganckimi dodatkami, w których najważniejszą rolę odgrywają różne motywy naturalne, najczęściej florystyczne. Projektanci tej firmy czerpią inspirację z natury i florystyki, przynosząc świeżość i wyrafinowanie każdemu ze swoich produktów.

Marka i odzież Philippe Carat

Przez trzy dekady projektanci firmy ciężko pracowali, co czyni tę markę jedną z najbardziej rozpoznawalnych do tej pory. Główną zaletą francuskiej firmy jest koszt ich produktów. Ceny odzieży mogą zaskoczyć wszystkich, więc każda dziewczyna i kobieta mogą sobie pozwolić na zakup modne kardigany , kurtki, komplety i sukienki Philippe Carat. Wszystkie te stroje przyciągają wielbicieli francuskiego stylu do prawdziwej rozkoszy, ponieważ ich lekkość i wdzięk sprawiają, że każda dziewczyna jest przewiewna, delikatna i nieodparta. Podczas produkcji różnych artykułów odzieżowych specjaliści firmy korzystają wyłącznie z wysokiej jakości i najlepszych materiałów, które są kupowane od najlepszych francuskich i europejskich producentów. Claudia Carat nadal zarządza pracą utalentowanych projektantów mody, a ubrania, które produkują za każdym razem potwierdzają wysoki status marki w świecie mody.

Philippe Carat summer 2013

Kolekcja Philippe'a Carata w lecie 2013 roku ma kilka linii ubrań. W pierwszym z nich wielbiciele francuskiej marki mogą wybrać dla siebie różne modele, które koncentrują się na uroczystych i towarzyskich wydarzeniach. Dlatego te produkty są bogato zdobione i wyróżniają się wielkim wyrafinowaniem. Kolejna linia produktów składa się z wygodnych i praktycznych ubrań do codziennego noszenia.

Wszystkie produkty Philip Carat 2013 są prawdziwymi dziełami sztuki, niektóre w większości tworzone ręcznie. Nowa kolekcja w odbiciu ma wspaniałe ornamenty, piękno i delikatne kolory naturalnych kwiatów. Bardzo ważną rolę w kolekcji mają wspaniałe modele dzianin. Spodnie topy , spódnice, bluzki z dzianin podkreślają kobiecość i piękno ich właścicieli, ponieważ miękka i przyjemna w dotyku tkanina całkowicie otula kobiecą figurę.

Philippe Carat 1Philippe Carat 2Philippe Carat 3
Philippe Carat 4Philippe Carat 5Philippe Carat 6
Philippe Carat 7Philippe Carat 8Philippe Carat 9