Kolekcje ubrań ze słynnych domów mody, zaprezentowane w 2014 roku na światowych wybiegach, pozwoliły fanom mody Her Majesty's zdecydować, jak dziś wyglądają najmodniejsze ubrania na świecie. Kalejdoskop stylów i nieoczekiwanych kombinacji faktur, elegancka prostota kroju i luksus bizantyjskich motywów, eklektyzmu i wielowarstwowości - wszystko to w niewytłumaczalny sposób wpisuje się w koncepcję "najmodniejszych ubrań 2014 roku".

Najmodniejsze style odzieży 2014

Moda 2014 ma kilka głównych trendów stylistycznych. Modne ubrania damskie mogą być zawarte w różnych stylach. Klasyczny styl biznesowy jest popularny. Trendy w tym sezonie w klasie biznes to midi-spódnice i wszystkie odcienie szarości. W wielu kolekcjach mody w tym roku można znaleźć jasne okazy stylu retro o dość szerokim spektrum: od lat 20. do lat 90 ubiegłego wieku.

Nie chcą zajmować czołowych pozycji przytulnego przytulnego i brutalnego grunge'u. Nadal w trend wojskowy (luźne sylwetki płaszczowe, kolory kamuflażu na wyrobach skórzanych i futrzanych, buty ze sznurowaniem i podeszwy z rowkami). Tendencje sportowe w tym roku pozwoliły projektantowi połączyć buty tego stylu nawet z sukienkami koktajlowymi.

Ubrania dla najmodniejszych

W tym roku nie jest tak trudno wyglądać modnie i stylowo - wystarczy wykorzystać w swojej garderobie kilka trendów, które ucieleśniają kwintesencję trendów mody 2014 roku.

W kategoriach cięcia na korzyść, elegancka prostota linii. Osobliwości i oryginalność najmodniejszych strojów uzyskuje się dzięki zastosowaniu draperii, nietypowych krojów, elementów asymetrycznych (zarówno w kroju, jak i kolorze) oraz wysokiej jakości materiałów naturalnych. Na szczycie mody skóra (sukienki, spodnie i topy z tego materiału zdobią wiele kolekcji modowych), koronki (i jako główny materiał oraz jako dekor), lśniące tkaniny w metalicznych odcieniach.

Najmodniejsze kolory odzieży w 2014 roku, ujęte w pierwszej dziesiątce, prezentowane przez Instytut Kolorów, do naturalnych odcieni. Jesień-żółty i odcień zielonego mchu, powściągliwa kawa i wzruszający liliowy tulipan obok radosnej pomarańczy, cytrynowej żółtej barwy pieprzu cayenne. Czarne i białe klasyki również są modne, ale niekwestionowani kolorystyczni liderzy w tym roku są nasyceni na niebiesko (odcień "Mykonos"), szmaragdowo zielony i odcień szarości, zwany "turbulencją" i idealnie w połączeniu z większością dziesięciu najlepszych kolorów.

najmodniejsze ubrania 2014 1najmodniejsze ubrania 2014 2najmodniejsze ubrania 2014 3
najmodniejsze ubrania 2014 4najmodniejsze ubrania 2014 5najmodniejsze ubrania 2014 6
najmodniejsze ubrania 2014 7najmodniejsze ubrania 2014 8najmodniejsze ubrania 2014 9