Projektant Kira Plastinina urodził się 1 czerwca 1992 roku. Od wczesnego dzieciństwa lubiła rysować i szyć miniaturowe ubrania dla swoich lalek, fascynacja przyciągała uwagę ojca. Wiara w córkę i bezgraniczne poświęcenie się pracy doprowadziły do ​​otwarcia w 2006 roku pierwszego studia Kira Plastinina, choć w tym czasie młody projektant miał zaledwie 14 lat. Ojciec Kiry został dyrektorem generalnym firmy i aktywnie uczestniczył w jej rozwoju i promocji.

Szkice do ubrań Kiry Plastinina maluje się, inspirując się różnymi rzeczami: podróżami, książkami, filmami ... "Moje wrażenia są moimi odkryciami, lubię czuć się pionierem, także w modzie."

W 2007 r. Kira Plastinina zaprezentowała wiosenną kolekcję podczas Fashion Week w Moskwie, której głównym gościem był Paris Hilton, który specjalnie przyjechał do Moskwy. W tym samym roku Kira został zaproszony do udziału w show "Star Factory" jako oficjalny projektant i stworzył styl i obrazy dla wszystkich uczestników projektu.

Dziś Kira Plastinina ma już wiele nagród, jest uznawana za "najbardziej utalentowanego i młodego projektanta" podczas Tygodnia Mody w Rzymie, otrzymała Sukces Debut na Milan Fashion Week i tytuł "Projektanta Roku" od magazynu GLAMOUR w ramach ceremonii "Przełom roku".

Życie osobiste Kira Plastinina jest tajemnicą stojącą za siedmioma pieczęciami. "Wolę nie mówić o zyskach firmy, to informacja handlowa. O życiu osobistym - też. Mam młodego człowieka - to wszystko " - tak Kira komentuje to pytanie. Ale paparazzi nadal udało się zrobić kilka ujęć Kiry z Wsiewołod Sokołowski, absolwentem Star Factory 7, zostali zauważeni do wspólnego odpoczynku, ale wciąż nie wiadomo, jak zakończył się ten związek.

Ubrania od Kira Plastinina

Odzież z Kira Plastinina skupia się na młodych i aktywnych dziewczynkach. Aby stworzyć własne obrazy, projektantka przede wszystkim słucha siebie. Dlatego marka Kira Plastinina tworzy takie ubrania, które sama chciałaby nosić, a 99% garderoby dziewczyny stanowi jej własną markę. "Art-glamour-sportive-casual" - ta definicja Kira Plastinin nadaje stylu: ostatnia wiosenno-letnia kolekcja Kira Plastinina 2013 nosi nazwę "Las Vegas". Nowa linia zawiera uroczyście luksusowe i stylowe obrazy, odważne pomysły, eksperymenty kontrastowe, klasyczne sylwetki, świeży design i oryginalność pomysłów, odzwierciedlając jednocześnie najnowsze światowe trendy w modzie.

Kolekcje rosyjskiego projektanta są ubraniami do tworzenia indywidualności. Kira Plastinina tworzy nie tylko modne i wygodne ubrania, ale także oferuje jasne dodatki i ekskluzywne buty. Wysoka jakość i rozsądne ceny pozwalają wybrać interesujące i trafne obrazy na każdą okazję.

Kira Plastinina i gwiazdy

Wiele zaproszonych gwiazd pomogło promować markę projektanta Kira Plastinina. Nicole Ricci wzięła udział w Biografia Kira Plastinina otwarcie sklepu Kira Plastinina w centralnym domu towarowym w Moskwie. Gruzja May Jagger wziął udział w wiosenno-letnim sezonie 2012, słynny fotograf Kenneth Willard nakręcił kampanię reklamową dla SS12.

Na pokazach ubrań z Kira Plastinina często można spotkać znanych gości. Wielu przedstawicieli moskiewskiej społeczności mody i błyszczące publikacje przybywają, aby ją wspierać i patrzeć na nowe dzieła: Yana Churikova, Vera Breżniew, Irena Ponaroshku i wielu innych. A w 2011 roku sama Britney Spears odwiedziła moskiewskie biuro projektanta.

Obecnie istnieje ponad 120 przedstawicielstw na całym świecie marki Kira Plastinin w Rosji i za granicą. "Myślę, że w pracy projektanta - najważniejsza jest szczerość. Nie możesz zmienić siebie i robić twórczych kompromisów " , tak myśli projektantka i nie możemy się z nią zgodzić. Szczerość i odpowiedzialność za siebie są pozyskiwaniem nowych fanów, pewnie spychając projektanta i jej markę na szczyt modnego Olympus.