Nie mogę od razu uwierzyć, że to piękno stworzone jest dla mężczyzn przez mężczyznę. Tylko geniusz, który nazywał się Kenneth Jay Lane, mógł tak subtelnie zrozumieć kobiecą duszę i tak delikatnie odzwierciedlał jej istotę w biżuterii.

Kenneth Jay Lane - ulubiona marka firmy Socialite

Ten Amerykanin jest prawdziwą legendą w świecie designu. W swojej długiej karierze (a ona ma ponad czterdzieści lat) udało mu się ozdobić swoimi dziełami kilka pokoleń fashionistek, wśród których bardzo często spotykały się znane osobistości.

Audrey Hepburn, Jacqueline Kenedy, Madonna, Sarah Jessica Parker i wiele innych gwiazd.

Biżuteria od Kenneth Jay Lane

Należą do elitarnej marki biżuterii i czasami przewyższają biżuterię w swojej elegancji. Niezmiennie oryginalne, czasem ekstrawaganckie, ale zawsze efektowne i różnorodne modele biżuterii kostiumowej Kenneth Jay Lane zdobyły ich honorowe miejsce w świecie modnej biżuterii.

Często światowych celebrytów preferują te biżuteria klasyczna biżuteria biżuterii. I nie trać z tego joty. Biżuteria kostiumowa Kennetha wyróżnia się doskonałą jakością materiałów: często używają, oprócz kryształów i kaboszonów, emalii autorskiej, złocenia i radiotelegrafii.

Autorka upewnia się, że każda prawdziwa dama może podkreślić swój wizerunek stylowymi dodatkami wykonanymi z naturalnych kamieni i nowoczesnych materiałów.

Kolekcja elitarnych biżuterii Kenneth Jay Lane obejmuje klipsy, kolczyki z pereł, niezwykłe wzory koralików i emaliowane kolczyki hoopowe, stylowe broszki z perłami, kryształy i kryształy, naszyjniki i naszyjniki, które zadowolą każdy gust, bransoletki kaboszonowe, kryształy kolorowe soczewki. Ale najbardziej niezwykłe modele, a tak naprawdę najważniejszy element całej kolekcji, to ironiczne bransoletki w kształcie różnych zwierząt z autorską emalią i złoceniami.

kenneth jay lane1Kenenh Jay Lane2kenneth jay lane3
kenneth jay lane4kenneth jay lane5Kenneth jay lane6
kenneth jay lane7kenneth jay lane8kenneth jay lane9