Sneakers z sukienką to jeden z modnych i wygodnych łuków codziennych w 2016 roku. Ta kombinacja podkreśla praktyczność i pewność siebie, a zarazem kobiecość i wyrafinowanie. Jednak nie każdy styl nadaje się do butów sportowych na świeżym powietrzu. Zobaczmy, jak modne są trampki z sukienką w sezonie 2016?

Trampki z sukienką sportową. Najlepszym wyborem dla obuwia sportowego jest model sukienki w tym samym sportowym stylu. Styl polo, wersja tenisowa, a także prosty krój z długiej koszulki mini i midi - korzystne rozwiązanie dla sukienki z trampkami.

Trampki z długą sukienką . Bardzo piękne i kobiece tenisówki wyglądają z długim krojem. Ale w tym przypadku sukienka nadaje się tylko do bezpośredniego cięcia swobodnego. Aby ozdobić elegancką kokardę z niezwykłym i oryginalnym akcentem, możesz wybrać pełen wdzięku model z naciskiem na talię, wycięcia i kroje, a także modne wykończenia - falbany, falbany, falbanki.

trampki z sukienką 2016 4trampki z sukienką 2016 5trampki z sukienką 2016 6

Trampki ze wspaniałą sukienką . Trend 2016 jest uważany za wizerunek ze sportowymi butami i stylem dolar dla dzieci . Na taki łuk dozwolona jest krótka modelowa sukienka. Przepiękna spódnica i ciasna kokietka sprawią, że wizerunek będzie seksowny i praktyczny, a wygodne buty pozwolą spędzić w takim zespole cały dzień, bez opon.

trampki z sukienką 2016 7trampki z sukienką 2016 8trampki z sukienką 2016 9

Modne trampki z sukienką 2016

Wybór butów pod suknią jest znacznie bogatszy niż wybór styli odzieży. W tym roku styliści oferują stylowe kokardki z klasycznymi modelami, wysokiej klasy, a także opcję bez sznurówek, z dekoracją i wystrojem, niezwykły design. Również modne rozwiązanie uważane za buty na platformie i kliny. Krótko mówiąc, możesz wybrać dowolne obuwie. Najważniejsze jest, aby styl ulicy był swobodny. Jeśli chodzi o kolor buta, wszystko zależy od wybranej garderoby. Należy jednak pamiętać, że na zdjęciu z sukienką te buty zawsze będą elementem drugorzędnym. W związku z tym lepiej wybrać tło o niskim lub klasycznym kolorze.

trampki z sukienką 2016 1trampki z sukienką 2016 2trampki z sukienką 2016 3